21 stycznia 2024 r.

III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przeżywamy dziś III Niedzielę zwykłą, która w kościele w Polsce obchodzona jest jako Niedziela Biblijna. Czytanie Słowa Bożego stanowi fundament wiary katolickiej, dlatego uświadamiamy sobie dzisiaj tę konieczność i pragniemy, aby lektura Biblii była naszą codziennością. Przy tej okazji zapraszamy do grupy Biblijnej, która spotyka się w każdy poniedziałek o 18.45.
  2. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na diecezjalne środki społecznego przekazu. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W czwartek 25 stycznia kończy się tegoroczny Tydzień modlitw o jedność chrześcijan, który był przeżywany pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga … a swego bliźniego jak siebie samego”. Niech modlitwa o jedność wszystkich chrześcijan stale nam towarzyszy.
  4. Również w czwartek w naszym kościele
  5. W najbliższą sobotę, tj. 27 stycznia trzecia rocznica ingresu bpa Marka Solarczyka do Katedry radomskiej. Tego dnia pamiętajmy by modlić się w intencji Biskupa Marka i naszej diecezji.
  6. W sobotę 27 stycznia spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy świętej o godz. 18.00. Zapraszamy.
  7. Bardzo dziękuję za ofiary składane z racji kolędy. Bóg zapłać. W tym tygodniu zakończymy Wizytę duszpasterską w naszej parafii, można umawiać się na dodatkową kolędę – dziękujemy za serdeczne przyjęcie, wspólną modlitwę i rozmowy.
  8. W naszej parafii odbywa się Kurs Alfa, którego celem jest między innymi stawianie pytania o sens życia i wiary. Zachęcamy do skorzystania z tego kursu. Kursu Alfa jest w każdy wtorek po Mszy świętej o godz. 18:00.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.

 

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00


W DNI POWSZEDNIE
7:00, 18:00

 

SPOWIEDŹ
każdego dnia
od godz: 17:00 do 17:50

 

 

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Nowenna do Matki Bożej od Cudownego Medalika

w każdą sobotę godz. 17:45

 

W pierwszy czwartek miesiąca

o powołania

godz. 17:45

W pierwszy piatek miesiąca

do Najświetszego Serca Pana Jezusa

godz. 17:45

 

Majowe - Litania Loretańska

do Najświętszej Maryi Panny

godz. 17:30

Czerwcowe - Litania do Serca Pana Jezusa

godz. 17:45

Październikowe - Różaniec

godz. 17:15

 
TELEFON KONTAKTOWY
+48 508 829 488
PROSZĘ WYSŁUCHAĆ DO KOŃCA KOMUNIKAT
 

NUMERY WEWNĘTRZNE:

10 – Ks. Proboszcz Maciej Korczyński

11 – Ks. Wojciech Tkaczyk

12 – Ks. Sebastian Osiński

15 – Poradnictwo rodzinne

16 – Michał Danielewicz organista

17 – Ks. Rezydent Dawid Karaś

 

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
od godz: 8:00 do 9:00
od godz: 16:00 do 17:00

 

 

 

 

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com