3 października 2021 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Rozpoczął się październik, miesiąc naszej wspólnej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele codziennie o godz. 17.15. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach, zapraszamy dzieci, które poprzez udział w Różańcu układają list dla Matki Bożej.
 2. Dziś też Wieczór Uwielbienia Boga, zapraszamy na godz. 16.00.
 3. Od dziś również rozpoczyna się w naszym mieście Tydzień Kultury Chrześcijańskie. Szczegółowy program dotyczący tego Tygodnia znajdziemy na plakacie, który umieszczony jest w gablocie przed kościołem.
 4. W naszym kościele w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskie odbędzie się wykład i Koncert Organowy dedykowany Stefanowi Wrocławskiemu – wtorek godz. 18.30. Zapraszamy.
 5. Jerycho Różańcowe jutro od godz. 12.00 do 16.00, zapraszamy.
 6. W czwartek modlimy się o nowe i święte powołania do kapłaństwa, życia zakonnego – jest to pierwszy czwartek miesiąca.
 7. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) w naszej parafii od wtorku 12 października o godz. 18:45. Spotkania co tydzień.
 8. Za tydzień w niedzielę spotkania: dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 10.30 i dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej i ich rodziców po Mszy Świętej o godz. 12.00.
 9. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca – taca na spłatę kolejnej raty kredytu.
 10. Od tego tygodnia można składać tzw. Wypominki za zmarłych – roczne i jednorazowe. Pamiętajmy, że modlitwa za naszych bliskich zmarłych jest naszą powinnością. Prośmy dla naszych zmarłych o Boże Miłosierdzie i łaskę nieba.
 11. Gość niedzielny.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Majowe  godz. 17.30

Czerwcowe godz. 17.45

 

Październikowe godz. 17.15

 

I-czwartkowe (o powołania), I-piątkowe (do NSJ) godz. 17.45

 

Do Matki Bożej od Cudownego Medalika – w każdą sobotę godz. 17.45

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com