26 września 2021 r.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiejsza niedziela kończy Tydzień Rodziny – dziś też na zakończenie Tygodnia Rodziny Marsz dla życia i rodziny. Początek marszu na ul. Rwańskiej o godz. 16.00. Zapraszamy.
  2. Apostolat Maryjny naszej parafii ma swoje spotkanie formacyjne 27 września, w poniedziałek – zapraszamy. W ramach tego spotkania Msza Święta o godz. 18:00 w intencji Apostolatu i uczestników pielgrzymki na Jasną Górę.
  3. W tym tygodniu rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe – Różaniec w październiku codziennie o godz. 17.15. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Dla dzieci przewidziane są zadania; będą układać list do Matki Bożej. Pierwszy różaniec już w piątak – zapraszamy.
  4. W tym tygodniu też przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi i komunii świętej – możliwość spowiedzi w naszym kościele codziennie podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  5. W sobotę spotkanie Kół Żywego Różańca o godz. 18.00.
  6. Za tydzień w niedzielę kolejny Wieczór Uwielbienia Boga – godz. 16.00. Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkich chcących się modlić we wspólnocie.
  7. Dziękuje za ofiary złożone dziś na tacę, w całości są one przeznaczone na działalność Caritas naszej diecezji. Bóg zapłać.
  8. Czytajmy prasę katolicką.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Majowe  godz. 17.30

Czerwcowe godz. 17.45

 

Październikowe godz. 17.15

 

I-czwartkowe (o powołania), I-piątkowe (do NSJ) godz. 17.45

 

Do Matki Bożej od Cudownego Medalika – w każdą sobotę godz. 17.45

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com