21 marca 2021 r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Dzisiaj przeżywamy piątą niedzielę Wielkiego Postu. Trwają rekolekcje w naszej parafii. Dziękujemy ks. Mariuszowi za poprowadzenie naszego Wielkopostnego Skupienia. Starajmy się ten czas przeżyć na modlitwie i umartwieniu wpatrzeni w Mękę i Krzyż naszego Pana Jezusa Chrystusa wdzięczni za łaskę odkupienia.
  2. Nabożeństwa Wielkopostne w naszej parafii: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30, Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.15. Za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny.
  3. Przez cały Wielki Post można składać jałmużnę wielkopostną przeznaczoną na biednych i potrzebujących. W naszym kościele jest przygotowana specjalna skarbona na ten cel.
  4. Dziś Wieczór Uwielbienia Rodzin z dziećmi o godz. 16.00 – zapraszamy.
  5. W czwartek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się o poszanowanie życia ludzkiego, będzie też możliwość duchowej adopcji dziecka poczętego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wraz z diakonią Życia Ruchu Światło-Życie naszej diecezji.
  6. Spotkanie formacyjne dla Apostolatu Maryjnego w najbliższą sobotę – 27 marca po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  7. Spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi w naszej parafii codziennie od godz. 17.00 – nie odkładajmy spowiedzi na ostatni tydzień.
  8. Za tydzień Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”. Jest jeszcze książka: „Wszystko o Świętym Józefie”, „Wszystko o Wielkanocy”.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com