1. Dzisiaj w ramach nabożeństwa wieczornego o godz. 17.30 modlić się będziemy Nieszporami.

2. W poniedziałek, 24 września, przypada 8 rocznica śmierci ks. prał. Stanisława Wrocławskiego. O godz. 17.30 będzie sprawowana Msza św. za spokój jego duszy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

3. W czwartek, 27 września, o godz. 18.00 Msza św. Apostolatu Maryjnego i spotkanie formacyjne.

4. W sobotę, 29 września, celebrujemy święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, a 2 października, wspominamy świętych Aniołów Stróżów. Anioły są namacalnym przejawem obecności Boga w świecie, Jego głosem. Dlatego korzystajmy z ich pośrednictwa prosząc o pomoc zwłaszcza w trudnych sprawach.

5. Zapraszamy chłopców do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Kandydaci na ministrantów oraz pozostali ministranci mają spotkania w soboty o godz. 9.30. Schola spotyka się w każdą sobotę o godz. 12.00.

6. Diecezjalne Studium Organistowskie mieszczące się w Radomiu przy ul. Prusa 6, przyjmuje kandydatów na kolejny rok nauki. Szczegółowe informacje nt. warunków przyjęcia do Studium znajdują się na plakacie w gablocie ogłoszeń.

7. W sobotę, 6 października, odbędzie się Pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w kancelarii.

8. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych w modlitwie wypominkowej. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki jednorazowe, które wypisujemy czytelnie na kartkach wyłożonych na ostatniej ławce w nawie głównej, zaś półroczne i roczne będziemy podawać do księgi wypominkowej w kancelarii.

9. Czytajmy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym dzisiaj m.in.: o tym, dlaczego koniecznie trzeba modlić się za kapłanów oraz obrazek z tekstem modlitwy za księży.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com