1. Przeżywamy drugi dzień paschalnej radości, która rozciąga się na całą oktawę Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Każdy dzień tego tygodnia ma rangę uroczystości. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. W tygodniu wielkanocnym przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Uczcijmy te dni przez przyjęcie Komunii św. i udział w nabożeństwach. Wszystkie Msze Święte będą sprawowane z modlitwami ku czci Chrystusa zmartwychwstałego. Do chorych, których adresy prosimy zgłaszać w kancelarii, udamy się w piątek od godz. 7.00

3. W najbliższą niedzielę (8 kwietnia) z racji rozpoczęcia Tygodnia Miłosierdzia taca przeznaczona będzie na potrzeby diecezjalnej Caritas. O godz. 7.00 Msza św. Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.

4. Czytajmy prasę katolicką. W świątecznym wydaniu Gościa Niedzielnego przeczytamy m.in.: Droga do Emaus jako dziewięć stacji drogi „po-krzyżowej” – Jezus leczy serca i przywraca nadzieję.

5. Wszystkim Parafianom i Gościom świętującym w naszej wspólnocie te najważniejsze święta jeszcze raz życzymy obfitości Bożych darów i Jego łaski. Pięknych, radosnych i błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego! Niech we wszystkich naszych działaniach towarzyszy nam Boże błogosławieństwo.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com