2 czerwca 2024 r.

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dziś IX Niedziela w ciągu roku. Rozpoczęliśmy też czerwiec, w którym codziennie będziemy się modlić Litanią do Serca Pana Jezusa o godz. 17.45.
  2. Dziś Wieczór Uwielbienia, zapraszamy z dziećmi na godz. 16:00. W ramach spotkania będą zabawy dla dzieci i niespodzianki. Świętujemy Dzień Dziecka Bożego!
  3. Jutro Jerycho Różańcowe – modlitwa w naszym kościele od godz. 12.00 do 16.00. Zapraszamy.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek modlimy się za powołanych i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek wynagradzamy Sercu Jezusa za grzechy i zniewagi. W tym dniu też udamy się do starszych i chorych naszych parafian ze spowiedzią i komunią świętą. Po Mszy świętej wieczornej Wieczór Miłosierdzia. Adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Zakończenie o godz. 20.00.
  5. W ostatni czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała – przeszliśmy w procesji Eucharystycznej ulicami naszej parafii. Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji procesji: ustawienie i dekoracja ołtarzy, niesienie chorągwi, baldachimu, nagłośnienia, dzieciom za sypanie kwiatów, ministrantom za asystę, panu Organiście za poprowadzenie śpiewu. Wszystkim dziękuję za liczny udział i obecność. Niech Chrystus będzie uwielbiony.
  6. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu codziennie od godz. 17.00. W czwartek procesja Eucharystyczna i poświęcenie wianków z kwiatów i ziół leczniczych. Zapraszamy na godzinę 18.00. Niech liczny udział w tej liturgii świadczy o naszej wierze w prawdziwą, realną obecność Chrystusa w postaciach eucharystycznych i o naszym odważnym wyznawaniu tej tajemnicy wiary.
  7. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca – taca na spłatę raty kredytu.
  8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

 

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00


W DNI POWSZEDNIE
7:00, 18:00

 

SPOWIEDŹ
każdego dnia
od godz: 17:00 do 17:50

 

 

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Nowenna do Matki Bożej od Cudownego Medalika

w każdą sobotę godz. 17:45

 

W pierwszy czwartek miesiąca

o powołania

godz. 17:45

W pierwszy piatek miesiąca

do Najświetszego Serca Pana Jezusa

godz. 17:45

 

Majowe - Litania Loretańska

do Najświętszej Maryi Panny

godz. 17:30

Czerwcowe - Litania do Serca Pana Jezusa

godz. 17:45

Październikowe - Różaniec

godz. 17:15

 
TELEFON KONTAKTOWY
+48 508 829 488
PROSZĘ WYSŁUCHAĆ DO KOŃCA KOMUNIKAT
 

NUMERY WEWNĘTRZNE:

10 – Ks. Proboszcz Maciej Korczyński

11 – Ks. Wojciech Tkaczyk

12 – Ks. Sebastian Osiński

15 – Poradnictwo rodzinne

16 – Michał Danielewicz organista

17 – Ks. Rezydent Dawid Karaś

 

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
od godz: 8:00 do 9:00
od godz: 16:00 do 17:00

 

 

 

 

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com