INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
29 marca 2024 r. - 31 grudnia 2025 r.
Piątek 29/03/2024
św. Bertolda, kapłana, św. Stefana IX, papieża, św. Wilhelma Temperiusza, biskupa
17:15 | DROGA KRZYŻOWA |
18:00 | LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU |
Sobota 30/03/2024
bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego, św. Leonarda Murialdo, kapłana
20:00 | + Leokadię i Stanisława Raczyńskich o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie |
20:00 | + Władysławę Mikulską |
20:00 | + Marka Dżbika |
20:00 | + Stanisława Jóźwiaka |
Niedziela 31/03/2024
św. Balbiny, dziewicy i męczennicy, św. Beniamina, diakona i męczennika
7:30 | + Henryka Kaletę |
9:00 | + Helenę, Antoniego Śledziów, Marię, Józefa Puchałów |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Andrzeja Szostaka, Anotoninę, Antoniego Zajączkowskich |
12:00 | W intencji dzieci, zięciów, wnuków i prawnuków o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski |
12:00 | + Wandę Ocimek |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, silną wiarę, potrzebne łaski i nieustanną opiekę Świętej rodziny dla Wandy, Stanisława, Joanny i Grzegorza z rodziną |
Poniedziałek 01/04/2024
św. Hugo, biskupa, św. Noniusza Alwareza Pereira, zakonnika
7:30 | + Bagdana Lepę od chrzestnej Genowefy Wólczyńskiej i rodziny Mąkosów |
9:00 | + Józefę, Franciszka Szczepaników z Przodzkami, oraz Stanisławę, Aleksandra Mortków z Przodkami |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Jakuba z okazji 18 rocznicy urodzin |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Macieja Szczepanowskiego w 3. rocznicę urodzin, i o szczęśliwe rozwiązanie dla Anny. |
12:00 | + Wacława Wańka w 21 rocznicę śmierci |
12:00 | + Józefa, Juliannę Skibów |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla rodzin Bąków, Gregorczyków, Karlikowskich. |
Wtorek 02/04/2024
św. Franciszka z Paoli, pustelnika
7:00 | + Bogdana Lepę od Sebastiana Wólczyńskiego z rodzicami |
7:00 | + Jolanta Stachowicz |
18:00 | + Grzegorza Sasina |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Aleksandry Brudnickiej z okazji 18 rocznicy urodzin |
18:00 | + Stanisławę, Jana Popisów |
Środa 03/04/2024
św. Ryszarda de Wyche, biskupa
7:00 | + Bogdana Lepę od brata z żoną i dziećmi |
7:00 | + Stanisława, Alinę, Jacka Goliatów oraz ich rodziców i dziadków |
18:00 | + Jana, Irenę Kowal, Eugeniusza Kacę, Zofię Jarosz |
18:00 | + Martę, Franciszka Kusak |
Czwartek 04/04/2024
św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła
7:00 | + Mariannę Bujnowicz |
7:00 | + Jolanta Stachowicz |
18:00 | O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne |
18:00 | + Antoniego Tomalę, Julię, Franciszka Mizerów |
Piątek 05/04/2024
bł. Julianny z Mont Cornillon, pustelnicy, św. Katarzyny Thomas, dziewicy, św. Marii Krescencji Höss, dziewicy, św. Wincentego Ferreriusza, kapłana
7:00 | + Janinę, Wojciecha Narbuntowicz |
7:00 | + Bogdana Lepę |
18:00 | + Zofię Okoń |
18:00 | + Janinę Kosno w 13 rocznicę śmierci |
Sobota 06/04/2024
św. Prudencjusza, biskupa, św. Wilhelma z Paryża, opata
7:00 | + Zofię Jarosz |
7:00 | + Bogdana Lepę |
18:00 | W intencji o przebłaganie za grzechy nasze i całego świata -KŻR |
18:00 | + Barbarę Matygę - od sąsiadów z III klatki |
18:00 | + Jolanta Stachowicz |
Niedziela 07/04/2024
Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | + Katarzynę Otwinowską |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Gabrysia w 1 rocznicę urodzin i jego rodziców |
10:30 | O Boże Miłosierdzie i Dar Nieba dla: ks. Bogdana Szczepanika, zmarłych z rodziny Szczepaników, Siekańskich, Jóźwickich i Niżników |
12:00 | + Juliannnę, Władysławę, Adama, Andrzeja Zawiszów, Mariannę, Tadeusza Walczaków, Jana Chrapka, Romana Jarosza |
12:00 | + Andrzeja, Mariannę, Piotra Szostaków |
16:00 | BIERZMOWANIE |
18:00 | + Mieczyslawa Szubstarskiego w 3 rocznicę śmierci |
Poniedziałek 08/04/2024
św. Dionizego, biskupa i męczennika
7:00 | + Bogdana Lepę |
9:00 | + Jolantę Stachowicz |
18:00 | + Danutę Woźniak, zmarłych z rodziny Woźniaków i Wójcików |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Weroniki w 19 rocznicę urodzin oraz Gabriela w 9 rocznicę urodzin |
Wtorek 09/04/2024
św. Gaucheriusza, kapłana, św. Marii, żony Kleofasa
7:00 | + Mariannę Bujnowicz |
7:00 | + Jolanta Stachowicz |
18:00 | + Elżbietę Jaroszewską |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Adriany Dzik w 18 rocznicę urodzin |
Środa 10/04/2024
św. Fulberta, biskupa
7:00 | + Zofię Jarosz |
7:00 | + Jolanta Stachowicz |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Mateusza z okazji 32 rocznicy urodzin |
18:00 | + Władysławę, Edwarda, Eugeniusza Hamerskich |
Czwartek 11/04/2024
św. Gemmy Galgani, dziewicy
7:00 | + Halinę Bajon |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Zofię Łuczyńską w 2 rocznicę śmierci |
18:00 | + Bogdana Lepę - od siostry Alicji z rodziną |
Piątek 12/04/2024
św. Juliusza I, papieża, św. Zenona z Werony, biskupa
7:00 | + Genowefę Nowosińską |
7:00 | + Jolanta Stachowicz |
18:00 | + Bogdana Lepę - od chrześniaka Sebastiana z rodziną |
18:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Jankowskich, Kołodziejskich i Włodarczyków |
Sobota 13/04/2024
św. Marcina I, papieża i męczennika
7:00 | + Mariannę Bujnowicz |
7:00 | + Bogdana Lepę |
18:00 | + Wacława Buckiego w 55 rocznicę śmierci, Helenę Bucką w 40 rocznicę śmierci, ++Buckich i Dudków |
18:00 | + Franciszka Sitko w 30 rocznicę śmierci |
Niedziela 14/04/2024
św. Waleriana, męczennika
7:30 | + Krystynę, Zygmunta Jastrzębskich, Helenę, Władysława Kuczałków |
9:00 | Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Władysława Jóźwickiego i z okazji pierwszych urodzin Jasia Żaczka |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Stefana Leszczyńskiego w 1 rocznicę śmierci |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Jolanty i Zygmunta Baranowskich z okazji 55 rocznicy ślubu |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Jadwigi Osińskiej w 70. rocznicę urodzin |
18:00 | + Leszka Piwońskiego w 1. śmierci |
Poniedziałek 15/04/2024
św. Anastazji i Bazylissy, męczennic
7:00 | + Ewę Piotrowską |
7:00 | + Bogdana Lepę |
18:00 | + Piotra Godkowicza, ++ Godkowiczów, Głogowskich, Kojtów |
18:00 | + Józefę, Jana Augustyniaków |
Wtorek 16/04/2024
św. Benedykta Józefa Labre, wyznawcy, św. Marii Bernadetty Soubirous, dziewicy i zakonnicy
7:00 | + Ryszarda Jagusińskiego |
7:00 | + Genowefę Nowosińską |
18:00 | + Wiktorię, Mariana Czarneckich, ++ Barcikowskich |
18:00 | + Anastazję, Antoniego Olczak |
Środa 17/04/2024
bł. Baptysty Spagnoli, kapłana, św. Katarzyny Tekakwitha
7:00 | + Leszka, Jacka Sławomirskich |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Wandę Kosińską w 5 rocznicę śmierci |
18:00 | + Krystynę Gabrylewicz w 1 rocznicę śmierci |
Czwartek 18/04/2024
bł. Marii od Wcielenia, zakonnicy, św. Ryszarda Pampuri, zakonnika
7:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Anety i Grzegorza, Eryka, Konrada oraz o zdanie wszystkich egzaminów dla Eryka |
7:00 | + Ryszarda Jagusińskiego |
18:00 | + Franciszka, Eugenię, Irenę, Franciszka, Stefanię, Zygmunta Zberezińskich, ++ Zberezińskich |
18:00 | + Małgorzatę, Franciszka, Marzenę Faliszewskich |
Piątek 19/04/2024
św. Ekspedyta, męczennika, św. Leona IX, papieża
7:00 | + Genowefę Nowosińską |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Bogdana Lepę - od rodziny Sobstylów |
18:00 | + Bogdana Lepę od bratowej z dziećmi |
Sobota 20/04/2024
św. Agnieszki z Montepulciano, dziewicy i zakonnicy
7:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji Panu Bogu wiadomej |
7:00 | + Mariannę Bujnowicz |
18:00 | Dziękczynna z okazji urodzin Bożeny i Elwiry |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Emila Pasternaka w 34 rocznicę urodzin |
Niedziela 21/04/2024
św. Anzelma z Canterbury, biskupa i doktora Kościoła, św. Konrada z Parzham, zakonnika
7:30 | W intencji parafian |
9:00 | + Zenona Galbarczyka w 3 rocznicę śmierci |
10:30 | Dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Martyny i Mateusza |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Alicji i Lecha Niedzielskich z okazji 50 rocznicy ślubu |
12:00 | + Jerzego Redestowicza, Agnieszkę Słomską, Renatę Różycką |
12:00 | + Jerzego Sierakowskiego, ++Sierakowskich i Grzegorzewskich |
18:00 | + Stanislawa Urbana w 1. rocznicę śmierci |
Poniedziałek 22/04/2024
bł. Idziego z Asyżu, mnicha, św. Agapita I, papieża
7:00 | + Ryszarda Jagusińskiego |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Wojciecha Wojnowskiego |
18:00 | + Bogdana Lepę - od rodziny Sobstylów |
Wtorek 23/04/2024
Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
7:00 | + Jerzego Herbowicza |
7:00 | + Jerzego Piskorza z racji im. |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Ks. Wojciecha Tkaczyka z okazji imienin |
18:00 | + Jerzego Walasika w 5 rocznicę śmierci |
Środa 24/04/2024
bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy, Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika, św. Franki, dziewicy, św. Jerzego, męczennika
7:00 | + Bogdana Lepę |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | +Jarosława, Tadeusza Krasków, Stefana, Katarzynę, Władysława Nitków, Janinę Szudy |
18:00 | + Leonardę, Władysława Wojewódków, ++ Wojewódków i Skockich |
Czwartek 25/04/2024
święto św. Marka, Ewangelisty
7:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Ks. Marka Tatara od Apostolatu Margaretka |
7:00 | W intencji Marka, aby otrzymał Boży drogowskaz, który pozwoli mu odnaleźć drogę prawdy |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
18:00 | W intencji Bogu wiadomej |
Piątek 26/04/2024
bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów, Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady, św. Kleta, papieża, św. Piotra Betancur, zakonnika
7:00 | + Halinę Bajon |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Teofila Strzeleckiego |
18:00 | + Józefa Jadacha w 1. rocznicę śmierci, Halinę Jadach |
Sobota 27/04/2024
bł. Aszarda, biskupa, św. Zyty, dziewicy
7:00 | + Bogdana Lepę |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
15:00 | CHRZEST: Antonina Kluska (Msza Święta) |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Szymona Brzeźniaka w 25 rocznicę urodzin |
Niedziela 28/04/2024
bł. Luchezjusza z Poggibonsi, św. Joanny Beretta Molla, św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana, św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji
7:30 | W intencji Parafian |
9:00 | + Grażynę Jaroszek w 12. rocznicę śmierci |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Marii i Janusza Małków z okazji 55 rocznicy ślubu |
10:30 | + Dariusza, Ryszarda Buraczyńskich |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Bożeny i Krzysztofa Łomnickich w 35 rocznicę ślubu |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Anny z okazji urodzin |
18:00 | + Mariannę, Władysława Suwałów, Jana, Pawła Klichów |
Poniedziałek 29/04/2024
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła
7:00 | O dar nieba dla duszy Katarzyny Goch |
7:00 | + Halinę Bajon |
18:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Zofię Tracz, Krzysztofa Wnuka, ++ Kolasińskich, Iwan, Borowskich, Rozwadowskich |
Wtorek 30/04/2024
bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy, św. Aldobranda, biskupa, św. Gualfarda, św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana, św. Piusa V, papieża
7:00 | + Bogdana Lepę |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Alinę i Zdzisława |
18:00 | + Helenę, Antoniego Sobczaków |
Środa 01/05/2024
św. Augusta Schoefflera, męczennika, św. Józefa, Rzemieślnika
7:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Małgorzaty Pelc z okazji 60 rocznicy urodzin |
7:00 | + Józefę, Józefa Jaroszów, ++ Śliwów, Węgrzeckich, Jaroszów |
18:00 | + Alinę Pogodzińską, Irenę Lipską |
18:00 | + Kazimierę Siedlecką, ++ Siedleckich |
Czwartek 02/05/2024
Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta, króla i męczennika
7:00 | + Janinę Sadowską, Józefa, Roberta Swatów, Józefa Sadowskiego |
7:00 | + Halinę Bajon |
18:00 | O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne |
18:00 | + Krystynę, Bogdana Wieruszewskich |
Piątek 03/05/2024
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
7:30 | + Mariannę Szkodę |
9:00 | Ku czci Matki Bożej Królowej Polski z dziękczynieniem za opiekę nad miastem i mieszkańcami z prośbą o dalszą nieustanną ochronę przed wszelkim złem |
10:30 | + Sabinę, Mieczysława Stanisławek |
10:30 | W intencji Parafian |
12:00 | + Jana Piszczka w 11 rocznicę śmierci, ++ Piszczków |
12:00 | + Jerzego Wójcika |
18:00 | O łaskę szczęśliwej śmierci w łasce Bożej dla Cezarego |
Sobota 04/05/2024
Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika, św. Józefa Marii Rubio, kapłana
7:00 | + Teresę Bachanek w 4 roczni śmierci, ++ Bachanków |
7:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla księdza Waldemara Seremaka z racji imienin |
18:00 | Kół Żywego Różańca |
18:00 | + Stefana Białasa w 3 rocznicę śmierci |
Niedziela 05/05/2024
bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy, św. Anioła, kapłana i męczennika, św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | + Rafała Cichawę w 11. rocznicę śmierci |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Aleksandra Skrzek w 3 rocznicę urodzin |
12:00 | I KOMUNIA ŚWIĘTA |
18:00 | + Zofię Pośnik w 5 rocznicę śmierci |
Poniedziałek 06/05/2024
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego
7:00 | + Hieronima Maniaka w 2 rocznicę śmierci |
7:00 | + Halinę Bajon |
18:00 | + Helenę Wróbel |
18:00 | + Jana Turzyńskiego |
Wtorek 07/05/2024
bł. Gizeli, Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej
7:00 | Dziękcznno - błogalana o Boże prowadzenie i opikę Maryi i potrzebne łaski dla Dominiki |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Stanisławę, Stanisława Przegalińskich |
18:00 | + Stanisława, Aleksandra, Franciszkę Niewczasów, Władysława, Józefę Chojnackich |
Środa 08/05/2024
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski
7:00 | + Leokadię, Anatola Pyszko |
7:00 | + Stanisława Tomczyka o dar nieba |
18:00 | + Stanisławę, Franciszka, Zenona, Czesława Olejarczyków, ++ Olejarczyków i Mąkosów |
18:00 | + Stanisławę, Benedykta Gorczyckich |
Czwartek 09/05/2024
św. Katarzyny Mammolini, dziewicy, św. Pachomiusza Starszego, pustelnika
7:00 | + Janinę, Jana Kisiel |
7:00 | + Genowefę Nowosińską |
18:00 | + Józefa, Kazimierza Szymańskich, Zofię, Henryka Skunecznych, Mariannę, Ryszarda Pawłowskich |
18:00 | + Stanisławę, Stanisława Prokop |
Piątek 10/05/2024
bł. Beatrycze d'Este, mniszki, św. Antonina z Florencji, biskupa, św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła
7:00 | + Roberta Zielińskiego |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Elizę, Honoratę, Wojciecha Wolszczaków |
18:00 | + Danutę, Henryka Zawadzkich, ++ Wydrów, Eterów, Zawadzkich, Kwaczyńskich, Sadurskich i Gliwińskich. |
Sobota 11/05/2024
św. Ignacego z Laconi, zakonnika, św. Mamerta, biskupa, św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich
7:00 | + Emilię, Józefa Wełnowskich, Feliksę, Hieronima Sipowiczów |
7:00 | + Krystynę Radke |
18:00 | + Bolesława Staniosa w 25 rocznicę śmierci, Mariannę Stanios w 20 rocznicę śmierci |
18:00 | + Andrzeja, Zofię, Wincentego, Mieczysława i Jadwigę Pluszczyńskich oraz Dorotę i Stanisława Kowalczyków |
Niedziela 12/05/2024
bł. Juty z Bielczyn, św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana, św. męczenników Nereusza i Achillesa, św. Pankracego, męczennika
7:30 | + Stanisławę Morzeńską, Zofię Sałapa |
9:00 | + Jadwigę, Stanisława, Stefana Trojanowskich oraz ich rodziców |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | Dziękczynno-Błagalna z okazji 3 rocznicy urodzin Tosi Zdziech |
12:00 | ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ |
18:00 | + Barbarę, Zbigniewa, Artura Bojków |
Poniedziałek 13/05/2024
Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej, św. Serwacego, biskupa
7:00 | + Krystynę Radke |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Annę, Jana, Jarosława Molgów, Roberta Kowalczyka |
18:00 | + Halinę Bajon od chrzestnego |
Wtorek 14/05/2024
święto św. Macieja Apostoła
7:00 | + Elżbietę Tyczyńską w 20 rocznicę śmierci |
7:00 | + Adama Miś |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Księdza Proboszcza Macieja Korczyńskiego z okazji imienin |
18:00 | + Stanisławę, Józefa, Mariana Tokarskich |
Środa 15/05/2024
św. Izydora Oracza, św. Małgorzaty z Kortony, św. Zofii, wdowy i męczennicy
7:00 | + Zofię, Adama Okoniów |
7:00 | + Krystynę Radke |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Zofii Niewczas w 90 rocznicę urodzin |
18:00 | + Zofię i Tomasza Łuczyńskich |
Czwartek 16/05/2024
Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski, św. Szymona Stocka, zakonnika
7:00 | Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące |
7:00 | + Ewę Piotrowską |
18:00 | + Kazimierza, Wandę Pawłowiczów ich dziadków i zmarłych z rodziny, Marię Plizga, ++ Plizga |
18:00 | + Danutę Włodarczyk od Pracowników XIII Liceum w Radomiu |
Piątek 17/05/2024
św. Paschalisa Baylon, zakonnika
7:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Marianny Sitek |
7:00 | O łąskę zdrowia dla Agnieszki |
18:00 | + Józefa Radke |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Krystyny i Witolda w 45 rocznicę ślubu |
Sobota 18/05/2024
bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana, św. Eryka IX Jedvardssona, króla, św. Feliksa z Cantalice, zakonnika, św. Jana I, papieża i męczennika
7:00 | + Władysława Makowskiego, ++ Makowskich |
7:00 | + Adama Miś |
18:00 | + Stanisława Wyszyńskiego w rocznicę śmierci, Genowefę, Czesława, Kazimierza Wyszyńskich |
18:00 | WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - W intencji ruchów i wspólnot z naszej parafii |
Niedziela 19/05/2024
Wspomnienie bł. Matki Elżbiety Czackiej, św. Iwo Helory, kapłana, św. Kryspina z Viterbo, zakonnika, św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika, św. Urbana I, papieża
7:30 | Za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji Panu Bogu wiadomej |
9:00 | + Jana, Helenę Wójcików, ++ Wójcików i Wolszczaków |
10:30 | + Marię, Franciszka Wiśniewskich, Halinę Węgorzewską, Adama, Jacka Osińskich |
10:30 | + Albinę i Jana Kilian w rocznicę śmierci |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Zygmunta z okazji 80 rocznicy urodzin |
12:00 | W intencji parafian |
18:00 | W intencji wiadomej Panu Bogu |
Poniedziałek 20/05/2024
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana
7:00 | + Ewę Kiełbasę |
7:00 | + Krystynę Radke |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Barbary Kaczmarczyk w 73 rocznicę urodzin |
Wtorek 21/05/2024
bł. Jacka Cormier, zakonnika, św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa, św. Iwo z Chartres, biskupa, św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika, św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników
7:00 | + Barbarę Pragnący |
7:00 | + Adama Miś |
18:00 | + Kazimierza Stępniewskiego w 5 rocznicę śmierci |
18:00 | + Stanisławę, Franciszka Arkabuz w rocznicę śmierci |
Środa 22/05/2024
św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy, św. Rity z Cascia, zakonnicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Krystynę Radke |
18:00 | + Jerzego w 21 rocznicę śmierci, Józefa i Janinę |
18:00 | + Halinę, Jerzego Pacholczaków |
Czwartek 23/05/2024
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa
7:00 | + Jana Kiełbasę, Walerię, Antoniego Kiełbasów |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Tadeusza Bonieckiego w 13 rocznicę śmierci |
18:00 | + Grzegorza Kopcia w 1 rocznicę śmierci, Janinę Warchoł w 6 rocznicę śmierci |
Piątek 24/05/2024
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, św. Donacjana i Rogacjana, męczenników
7:00 | + Barbarę Pragnący |
7:00 | + Adama Miś |
18:00 | + Reginę, Gustawa, Marię, Władysława Poniatowskich, Stanisławę, Jana Zalewskich |
18:00 | + Halinę Rogowską w 20 rocznicę śmierci |
Sobota 25/05/2024
św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła, św. Grzegorza VII, papieża, św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy
7:00 | + Stanisława, Jadwigę Bieniów |
7:00 | + Krystynę Radke |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
18:00 | + Wiesława, Wandę, Władysława, Jolantę, Andrzeja Kunowskich |
Niedziela 26/05/2024
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana
7:30 | + Jana Gosiewskiego, Mariannę, Jana, Władysława, Teresę Bieńków |
9:00 | + Tadeusza Ocimka w 12 rocznicę śmierci, Bogdana Gębskiego w 8 rocznicę śmierci |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Andrzeja Skiby z okazji 75 rocznicy urodzin |
12:00 | + Grzegorza Woźniaka w 20 rocznicę śmierci |
12:00 | + Natalię Głogowską |
18:00 | + Małgorzatę, Daniela Chylickich, Teodorę Baryłka, zmarłych z rodziny. |
Poniedziałek 27/05/2024
św. Augustyna z Canterbury, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Adama Miś |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
18:00 | + Teresę Mroczkowską w 11 rocznicę śmierci, Kazimierza, Łucję Pudzianowskich, Cecylię, Józefa Ozimek, Franciszka, Mariannę Pudzianowskich |
Wtorek 28/05/2024
Wspomnienie bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, św. Germana z Paryża, biskupa, św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Barbarę Pragnący |
18:00 | + Agnieszkę Słomską |
18:00 | + Jerzego Iwańskiego w 2 rocz smierci, Annę Iwańską |
Środa 29/05/2024
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
7:00 | + Teodozję Woźniczkę w 38 rocznicę śmierci, Marię Kania w 23 rocznicę śmierci |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Teresę Włodarską |
18:00 | + Adama Miś od właścicieli Firmy "Stahl System" |
Czwartek 30/05/2024
św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, św. Joanny d'Arc, dziewicy, św. Zdzisławy Czeskiej
7:30 | + Kalinę Przysiężną w 6. rocznicę śmierci |
9:00 | W intencji Parafian |
11:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Julii Olesiak z okazji 18 rocznicy urodzin |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Kamili z okazji urodzin oraz o znalezienie pracy dla niej |
Piątek 31/05/2024
124 koreańskich męczenników, święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy
7:00 | + Walentego w 18 rocz. śmierci, Walentynę Simonowych |
7:00 | + Alicję Gniadek |
18:00 | + Krzysztofa Molendę w 12 rocznicę śmierci |
18:00 | + Juliannę, Stanisława Bujaków |
Sobota 01/06/2024
Wspomnienie św. Justyna, męczennika
7:00 | W intencji parafian |
7:00 | + Adama Miś |
18:00 | Kół Żywego Różańca |
18:00 | + Ryszarda Piętka |
Niedziela 02/06/2024
bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej, św. Feliksa z Nikozji, zakonnika, św. męczenników Marcelina i Piotra
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | + Krzysztofa Hoffmana w 9 rocznicę śmierci, ++ Hoffmanów i Gorzałczyńskich |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Leszka Gębskiego w 50 rocznicę urodzin |
10:30 | + Mieczysława Pelca |
12:00 | + Kazimierza Gagackiego w 15 rocznicę śmierci, Walerię, Czesława, Mieczysława Gagackich |
12:00 | + Tadeusza Budzyńskiego w 4. rocznicę śmierci |
18:00 | + Mariannę Romanowicz, Józefa Woźniaka, Jana, Agnieszkę Kokoszków, ++ Suchodolskich |
Poniedziałek 03/06/2024
św. Jana Grande, zakonnika, św. Klotyldy, Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
7:00 | + Alicję Gniadek od zakładu pogrzebowego "Lamemto" |
7:00 | + Adama Miś |
18:00 | + Elizę, Czesława Krupskich |
18:00 | + Sywestra Klicha od Darka z Ewą i dziećmi Mają i Maćkiem |
Wtorek 04/06/2024
św. Franciszka Caracciolo, kapłana, św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika
7:00 | + Sylwestra Klicha |
7:00 | + Alicję Gniadek |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Ewy Mazurkiewicz z okazji 70 rocznicy urodzin |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 05/06/2024
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Adama Miś |
18:00 | + Małgorzatę Fundowicz od Pracowników XIII Liceum w Radomiu |
18:00 | + Halinę Giemza od Pracowników XIII Liceum w Radomiu |
Czwartek 06/06/2024
bł. Marii Karłowska, zakonnicy, św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana, św. Norberta, biskupa
7:00 | ++ Ligowskich |
7:00 | + Augustynę, Michała Woronko |
18:00 | + Teodorę, Stanisława, Bożenę, Macieja, Krzysztofa, Rajmunda Krajewskich, ++ Krajewskich, |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Anny i Stanisława Banaszkiewiczów w 70. rocznicę ślubu |
Piątek 07/06/2024
bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy, św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa, św. Roberta z Newminster, opata
7:00 | + Adama Iwańskiego w 21 rocznicę śmierci i Józefę Iwańską |
7:00 | + Sylwestra Klicha |
18:00 | O Boże prowadzenie, dary Ducha Świetego i potrzebne łaski dla Dominiki i Dominika |
18:00 | O łaskę szczęśliwej śmierci w łasce Bożej dla Mateusza |
Sobota 08/06/2024
bł. dziewic Diany i Cecylii, Wspomnienie św. Jadwigi Królowej, św. Medarda, biskupa, św. Wilhelma z Yorku, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencji wiadomej Panu Bogu |
18:00 | + Alinę Lewandowską w 1 rocznicę śmierci |
Niedziela 09/06/2024
bł. Anny Marii Taigi, tercjarki, bł. Józefa de Anchieta, kapłana, bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika, św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła, św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata
7:30 | + Eugenię, Stefana Urbanów, Barbarę, Mariana Majewskich |
9:00 | + Stanisławę, Franciszka Szubstarskich i zmarłych z rodziny |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Renaty i Stefana Kaców w 40. rocznicę ślubu i za całą rodzinę |
10:30 | Dziękczynno-Błagalna z okazji 3 rocznicy ślubu Martyny i Jaroslawa Żaczków |
12:00 | + Helenę, Stefana Tomczyńskich |
12:00 | + Józefę Bębeńca w 12 rocznicę śmierci, ++ Bębeńca i Kozieł |
18:00 | + Krzysztofa Wojtyniaka w 16 rocznicę śmierci, ++ Filipków |
Poniedziałek 10/06/2024
Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa, bł. Jana Dominici, biskupa
7:00 | W intencji Parafian |
7:00 | + Alicję Gniadek |
18:00 | + Małgorzatę, Karola Guzińskich |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Miłosza Sobieszek w 40 rocznicę urodzin |
Wtorek 11/06/2024
Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, św. Paryzjusza, pustelnika, św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Sylwestra Klicha |
18:00 | + Janinę, Franciszka Bajerów, zmarłych z rodziny |
18:00 | + Janinę Jesionek w 4 rocznicę śmierci |
Środa 12/06/2024
bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej, bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy, św. Benedykta Menni, kapłana, św. Kaspra Bertoni, kapłana, św. Leona III, papieża, św. Onufrego Wielkiego, pustelnika
7:00 | + Tadeusza Wierzgałę w 9 rocznicę śmierci, Eugeniusza Słoneckiego, Annę, Józefa Wierzgałów, Natalię, Adama Słoneckich |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Józefę, Tadeusza Bujaków, ++ Bujaków i Szewczyków |
18:00 | + Sylwestra Klicha od chrześnicy Mai |
Czwartek 13/06/2024
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła
7:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji Panu Bogu wiadomej |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Janinę, Antoniego Molendów |
18:00 | + Alicję Gniadek |
Piątek 14/06/2024
bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha, Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, św. Metodego Wyznawcy, patriarchy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Sylwestra Klicha od Stanisława i Małgorzaty z Rabki |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 15/06/2024
Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy, św. Bernarda z Menthon, zakonnika, św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy, św. Wita, męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Sylwestra Klicha |
18:00 | + Longina Głogowskiego w 7 rocznicę śmierci |
18:00 | + Marinnę Wąsik w 19 rocznicę śmierci, Władysława Wąsika |
Niedziela 16/06/2024
bł. Floridy Cevoli, dziewicy, św. Benona, biskupa, św. Lutgardy, dziewicy
7:30 | + Annę, Juliana Taborków, Stefanię, Jana Jaroszków, Edwrda Jaroszka, ++ Taborków i Jaroszków |
9:00 | + Genowefę, Wacława, Jadwigę Iwanowskich, Marię, Bronisława Horbaczów, Anielę, Jana Janickich |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Mariana Siekańskiego w 16 rocznicę śmierci |
12:00 | Dziękczynnej z prośba o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Ireny z okazji 90 rocznicy urodzin |
12:00 | + Antoninę Dżbik |
18:00 | + Cecylię Kostrzewa w 15. rocznicę śmierci |
Poniedziałek 17/06/2024
św. Aliny z Forest, męczennicy, Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, św. Grzegorza Barbarigo, biskupa
7:00 | + Sebastiana Maciejewskiego w 1 rocznicę śmierci, Piotra Maciejewskiego; |
7:00 | + Sylwestra Klicha |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Alicję Gniadek |
Wtorek 18/06/2024
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Franciszka, Stanisławę Szubstarskich i zmarłych z rodziny |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 19/06/2024
bł. Tomasza Woodhouse, męczennika, św. męczenników Gerwazego i Protazego, św. Romualda z Camaldoli, opata
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Józefa Matysiaka, ++ Matysiaków |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 20/06/2024
bł. Benigny, dziewicy i męczennicy, bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika, św. Wincenty Gerozy, dziewicy
7:00 | + Tadeusza, Józefę Daszyńskich |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Krystynę Boguszewską w 3 rocznicę śmierci |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 21/06/2024
Najświętszej Maryi Panny Opolskiej, Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości, Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ks. Tadeusza Pilawskiego, Ks. Tadeusza Cyzy, ++ Cyzów |
18:00 | + Sylwestra Klicha |
Sobota 22/06/2024
św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników, św. Paulina z Noli, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Antoniego Bachanka w 25 rocznicę śmierci,++ Bachanków |
18:00 | + Jan Wilka, ks. Jana Podsiadłego |
Niedziela 23/06/2024
św. Józefa Cafasso, kapłana
7:30 | + Waldemara, Krystynę, Józefa Zawadzkich |
9:00 | + Zofię Urbańczyk w rocznicę śmierci |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Teresę, Czesława Piorunów,Wandę, Jana Walasików |
12:00 | + Bronisława Głogowskiego, Andrzeja Kunę |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Moniki Zawisza i Moniki Felis z okazji 50 rocznicy urodzin |
18:00 | + Jana Kasińskiego |
Poniedziałek 24/06/2024
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
7:00 | + Janinę, Jana, Franciszka Krzewickich, Jana, Katarzynę Dybowiczów, zmarłych z rodziny |
7:00 | ++ Małeczków, Dymków i Sytków |
18:00 | + Ks. Jana Tkaczyka |
18:00 | + Janinę Łupińską |
Wtorek 25/06/2024
bł. Doroty z Mątowów, bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy, Najświętszej Maryi Panny Gostyńskiej, św. Wilhelma z Vercelli, opata
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 26/06/2024
bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa, św. Josemaríí Escrivá de Balaguer, kapłana, św. męczenników Jana i Pawła, św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 27/06/2024
Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy, św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Emmy z Gurk
7:00 | + Aleksandra Sawickiego w 2 rocznicę śmierci, Tadeusza, Zbigniewa, Marka Sawickich |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
18:00 | + Władysława Nowakowskiego |
Piątek 28/06/2024
bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana, Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jadwigę Miszczyk w 5 rocznicę śmierci |
18:00 | + Józefa Wójcika |
Sobota 29/06/2024
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
7:00 | + Piotra, Józefę, Genowefę Mazurów, Czesława Olejarczyka i zmarłych z rodziny |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jadwigę Gugałę w 3 rocznicę śmierci |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Jadwigi i Jana Serafinów w 55 rocznicę ślubu oraz z racji urodzin i imienin |
Niedziela 30/06/2024
bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana, bł. Rajmunda Lull, męczennika, św. Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego, św. Władysława
7:30 | + Zdzisława Smolińskiego w 1. rocznicę śmierci, Mariannę Smolińską |
9:00 | + Andrzeja Dźwiarka |
10:30 | W intencji Parafian |
12:00 | + Mariana Szczurowskiego w 13 rocznice śmierci, ++ Szczurowskich, Helenę, Wiktora Nolberskich |
18:00 | + Sławomira, Jana, Zbigniewa Krzesimowskich |
Poniedziałek 01/07/2024
św. Ottona z Bambergu, biskupa, św. Teobalda z Provins, pustelnika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Józefa Sobstyla w 51 rocznicę śmierci i wszystkich zmarłych rodziny |
18:00 | + Halinę Jadach |
Wtorek 02/07/2024
Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej Matki Jedności, Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej, św. Bernardyna Realino, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Dziękczynno - błagalnej w 13 rocznicę ślubu Michała i Karoliny oraz w 12 rocznicę urodzin Rafała; o Boże błogosławieństwo, prowadzenie Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej na każdy dzień |
18:00 | Dziękczynno-Błagalna z okazji: rocznicy ślubu Ewliny i Mariusza, i Franciszka z okazji urodzin z prośbą o Boże błogosławoieństwo i łaskę zdrowia |
Środa 03/07/2024
święto św. Tomasza Apostoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 04/07/2024
bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy, bł. Piotra Jerzego Frassatiego, tercjarza, św. Elżbiety Portugalskiej, królowej
7:00 | + Henryka Woźniczkę w 49 rocznicę śmierci, Teodozję Woźniczkę w 38 rocznicę śmierci |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 05/07/2024
św. Antoniego Marii Zaccarii, kapłana i zakonnika, św. Atanazego z góry Athos, opata, św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 06/07/2024
Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy, św. Dominiki, dziewicy i męczennicy
7:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Stanisława Ciecierskiego w 50 rocznicę urodzin |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Kół Żywego Różańca |
18:00 | O Boże błogosławieństwo dla Anny i Eugeniusza Figarskich w rocznicę ślubu |
Niedziela 07/07/2024
bł. Benedykta XI, papieża, bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy, św. męczenników Grzegorza Grassi biskupa, Herminii dziewicy i Towarzyszy
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | O Boże Miłosierdzie i Dar Nieba dla Jadwigi, Bogdana, Leszka Jóźwickich |
10:30 | + Krystynę Baran, Marię Sękulską, Krystiana Sperz |
12:00 | + Zdzisława w 13 rocznicę śmierci i Franciszka w 10 rocznicę śmierci Puchałów |
18:00 | + Władysławę, Zygmunta Kozłowskich, Anielę, Karola Jakubowskich |
Poniedziałek 08/07/2024
św. Edgara Spokojnego, króla, św. Eugeniusza III, papieża, Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana, św. Kiliana, biskupa i męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Tadeusza Bonieckiego |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 09/07/2024
bł. Joanny Scopelli, zakonnicy, św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy - męczenników z Gorkum, św. męczenników Augustyna Zhao Rong i Leona Mangin, kapłanów i Towarzyszy, św. Weroniki Giuliani, dziewicy
7:00 | + Ludwikę, Romana, Marzenę Gałużnych |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Marcina Murawskiego w 40 rocznicę urodzin |
18:00 | + Janinę, Władysława Puchalskich |
Środa 10/07/2024
św. Antoniego Peczerskiego, opata, św. Jana Gwalberta, opata
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stefana Rus |
18:00 | + Wojciecha Wojnowskiego |
Czwartek 11/07/2024
święto św. Benedykta z Nursji, opata, patrona Europy, św. Olgi Mądrej, księżnej
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Henryka Kaletę |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 12/07/2024
Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
7:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji Panu Bogu wiadomej |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 13/07/2024
Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, św. Klelii Barbieri, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Aliny z okazji 70 rocznicy urodzin oraz imienin |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 14/07/2024
bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy, bł. Jakuba de Voragine, biskupa, św. Franciszka Solano, kapłana, św. Henryka II, św. Kamila de Lellis, kapłana i zakonnika, św. męczenników Jana Jones i Jana Wall, kapłanów
7:30 | + Mariusza, Krystynę Marchewów, Krystynę, Adama Wiaderków, |
9:00 | Dziękczynno-Błagalna z okazji urodzin Emilii Jóźwickiej |
10:30 | W intencji Parafian |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Anny i Michała Niklewskich z okazji 10 rocznicy ślubu |
18:00 | + Stanisławę Kaczmarek w 7 rocznicę śmierci, Krzysztofa, Bronisława Kaczmarków |
Poniedziałek 15/07/2024
Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana, św. Włodzimierza I Wielkiego
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Zbigniewa Żuchowskiego w 14 rocznicę śmierci, ++ Żuchowskich, Stawowskich, Chmielewskich |
18:00 | + Henryka Galińskiego |
Wtorek 16/07/2024
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, św. dziewic i męczennic z Orange, św. Marii Magdaleny Postel, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 17/07/2024
bł. dziewic i męczennic Teresy od św. Augustyna i Towarzyszki, bł. Pawła Piotra Gojdič, biskupa, św. Aleksego, wyznawcy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 18/07/2024
św. Szymona z Lipnicy, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | O łaskę szczęśliwej śmierci w łasce Bożej dla Marty |
18:00 | + Stanisława Makowskiego w 20 rocznicę śmierci, Nadzieję Makowską |
Piątek 19/07/2024
bł. Ludwiki z Sabaudii, zakonnicy, św. Makryny Młodszej, św. Symmacha, papieża
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Wojciecha, Honoratę, Elizę Wolszczaków |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 20/07/2024
Wspomnienie bł. Czesława, kapłana, św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy, św. Torlaka Thorhallsson, biskupa
7:00 | + Krystynę Białas w 4 rocznicę śmierci |
7:00 | + Ks. Czesława Murawskiego, Jana, Natalię Murawskich i zmarłych z rodziny |
18:00 | + Czesława Olejarczyka |
18:00 | + ks. Czesława Jeromina, Franciszka Jeromina |
Niedziela 21/07/2024
św. Apolinarego, biskupa i męczennika, św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła
7:30 | + Henryka Jaroszka w 6. rocznicę śmierci |
9:00 | + Adama, Juliannę, Andrzeja Zawiszów, Mariannę, Tadeusza Walczaków, Jana Chrapka |
10:30 | W intencji Parafian |
12:00 | + Halinę Rusznicę w 8 rocznicę śmierci |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Ewy Bystrowskiej z okazji 80 rocznicy urodzin oraz Małgorzaty Kuszaj z okazji 50 rocznicy urodzin |
Poniedziałek 22/07/2024
Wspomnienie św. Marii Magdaleny
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 23/07/2024
bł. Wasyla Hopko, biskupa, święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy, św. Jana Kasjana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stanisława, Marka, Janinę Słabiaków, Andrzeja, Julitę, Krystynę Slabiaków |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 24/07/2024
bł. dziewic i męczennic Marii Pilar, Teresy i Marii Angeles, bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy, Wspomnienie św. Kingi, dziewicy, św. Krystyny z Bolseny, dziewicy i męczennicy
7:00 | + Halinę Sobolewską w 6 rocznicę śmierci |
7:00 | + Jerzego Jaworskiego |
18:00 | + Bronisławę, Kazimierza, Mariana Dobroniów |
18:00 | + Krystynę, Edwarda, Wojciecha Rosińskich, Annę, Jarosława Bednarskich |
Czwartek 25/07/2024
święto św. Jakuba Starszego, Apostoła, św. Krzysztofa, męczennika
7:00 | + Danutę Łagowską w 3 rocznicę śmierci |
7:00 | + Mariannę Grabka |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. (pierwsza) |
Piątek 26/07/2024
Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
7:00 | + Annę, Ryszarda Wąsaczów |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bronisławę, Stanisława Szymańskich |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Sobota 27/07/2024
bł. Marii Magdaleny Martinengo, dziewicy, bł. Tytusa Brandsma, kapłana i męczennika, św. Celestyna I, papieża, św. Innocentego I, papieża
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
18:00 | + Natalię Głogowską |
Niedziela 28/07/2024
bł. Jana Soreth, kapłana, bł. Marii Teresy Kowalskiej, dziewicy i męczennicy, św. Sarbeliusza Makhluf, kapłana, św. Wiktora I, papieża
7:30 | + Jerzego Jaworskiego |
9:00 | + Józefę, Antoniego Brodowskich, ++ Brodowskich |
10:30 | W intencji Parafian |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Anieli Skrzek w 8 rocznicę urodzin |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Poniedziałek 29/07/2024
Wspomnienie św. Marty, św. Olafa II
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Wtorek 30/07/2024
bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio - kapłanów i Towarzyszy, św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Środa 31/07/2024
bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy, Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jerzego, Radosława Ostrowskich, Czesławę, Józefa Wojtysiaków, ++ Wojtysiaków, Paluchów, Jana, Helenę Telców |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Czwartek 01/08/2024
Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła, św. Etelwolda, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
18:00 | O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne |
18:00 | + Otolię, Franciszka Stefańskich |
Piątek 02/08/2024
bł. Augusta Czartoryskiego, kapłana, bł. Joanny z Azy, matki św. Dominika, bł. Piotra Faber (Favre), kapłana, Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów, św. Euzebiusza z Vorceli, biskupa, św. Piotra Juliana Eymard, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ewę Kiełbasę w 3 rocznicę śmierci |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Sobota 03/08/2024
bł. Augustyna Kazotić, biskupa, św. Lidii
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
18:00 | Kół Żywego Różańca |
18:00 | + Janusza, Cezarego Dębowskich |
Niedziela 04/08/2024
Wspomnienie św. Jana Marii Vianney'a, kapłana, św. Rajnera, biskupa
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | Dziękczynno-Błagalna z okazji urodzin Anny i Marka Zdziech |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
12:00 | + Kazimierza, Władysławę, Franciszka Dobraczyńskich, Juliannę, Józefa Batorów, Edwarda Bińkowskiego, Marka Rdzenia |
18:00 | + Roberta, Edwarda Ponetów, Juliana, Józefa, Józefę Gielniowskich |
Poniedziałek 05/08/2024
Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej, św. Oswalda, króla i męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Wtorek 06/08/2024
bł. Oktawiana, biskupa, święto Przemienienia Pańskiego, św. Hormizdasa, papieża
7:30 | + Mariannę Mordka w rocznicę śmierci |
9:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
17:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Środa 07/08/2024
bł. Agatanioła i Kasjana, kapłanów i męczenników, bł. Edmunda Bojanowskiego, św. Alberta z Trapani, kapłana, św. Kajetana, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Mieczysława i Elżbiety Strzeleckich z okazji 59 rocznicy ślubu |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Czwartek 08/08/2024
Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Katarzynę Olesiak |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Piątek 09/08/2024
św. Ireny, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
17:00 | ŚLUB: Elżbieta Kobylarczyk i Tomasz Matejek |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Sobota 10/08/2024
bł. Amadeusza Portugalskiego, zakonnika, święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Niedziela 11/08/2024
Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej, Wspomnienie św. Klary, dziewicy, św. Zuzanny, dziewicy i męczennicy
7:30 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
9:00 | W intencji Parafian |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Anny i Emila Szczepanowskich w 6. rocznicę ślubu |
12:00 | W intencji Mai w 4 rocznicę urodzin i o Błogosławieństwo dla rodziny Stefańskich |
18:00 | + Roberta Tkaczyka w rocznicę śmierci |
Poniedziałek 12/08/2024
bł. Innocentego XI, papieża, bł. Izydora Bakanji, męczennika, bł. Karola Leisnera, kapłana i męczennika, św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Wtorek 13/08/2024
bł. Mare az Aviano, kapłana, bł. męczenników Filipa Munarriz kapłana i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej, św. Maksyma Wyznawcy, św. męczenników Poncjana papieża i Hipolita kapłana
7:00 | + Henryka Woźniczkę w 49 rocznicę śmierci, Teodozję Woźniczkę w 38 rocznicę śmierci, Zbigniewa Woźniczkę w 3 rocznicę śmierci |
7:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji Panu Bogu wiadomej |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Środa 14/08/2024
Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, kapłana i męczennika, św. Meinarda, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Kazimierza Bruździaka w 20 rocznicę śmierci |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Czwartek 15/08/2024
Matki Bożej Zwycięskiej, Najświętszej Maryi Panny z Kalwarii Pacławskiej, Najświętszej Maryi Panny z Rokitna, św. Tarsycjusza, męczennika, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
7:30 | + Andrzeja Matygę |
9:00 | W intencji parafian |
9:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Marii Piszczek z okazji imienin |
12:00 | Dziękczynno-Błagalna z okazji: 60 rocznicy ślubu Stefanii i Stanisława Faliszewskich |
18:00 | + Antoninę w 9 rocznicę śmierci, Eugeniusza w 10 rocznicę śmierci, Tadeusza w 35 rocznicę śmierci z rodziny Szczepańskich |
Piątek 16/08/2024
bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy, św. Rocha, św. Stefana Węgierskiego
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Mariannę Strzelecką |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Sobota 17/08/2024
bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana, św. Alipiusza i Posydiusza, biskupów, Wspomnienie św. Jacka, kapłana, św. Joanny Delanoue, zakonnicy, św. Klary z Montefalco, dziewicy
7:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Jacka Trojanowskiego z okazji imienin |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | ŚLUB: Stella Malmon i Karol Kasperski |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Niedziela 18/08/2024
bł. kapłanów i męczenników z Rochefort, bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy, św. Alberta Hurtado, kapłana, św. Heleny
7:30 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
9:00 | + Jana Bukalskiego w 29 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Teresy Pękala w 65 rocznicę urodzin |
12:00 | + Ryszara Kroczewskiego w 4 rocznicę śmierci, ++ Kroczewskiego |
18:00 | + Mariana Grys, Mariannę, Kazimierza Tkaczyk, zmarłych babcie i dziadków |
Poniedziałek 19/08/2024
św. Bernarda Tolomei, opata, św. Gweryka, opata, św. Jana Eudesa, kapłana, św. Ludwika, biskupa
7:00 | O łaskę nawrócenia dla Jakuba |
7:00 | W inrtencji parafian |
18:00 | + Mariannę, Piotra Nowaków, Zofię, Józefa Pankowskich |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Wtorek 20/08/2024
bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika, Wspomnienie św. Bernarda z Clairvaux, opata i doktora Kościoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Leokadię Ablewską w 33 rocznicę śmierci, Tadeusza, Bronisławę, Wandę, Andrzeja, Józefa, Zofię, Annę, Tadeusza, Agnieszkę, Pawła Ablewskich |
18:00 | + Jana Gosiewskiego w 3 rocznicę śmierci |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Środa 21/08/2024
bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika, Wspomnienie św. Piusa X, papieża
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Marka Sawickiego w 4 rocznicę śmierci, Aleksandra, Tadeusza, Zbigniewa Sawickich |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Czwartek 22/08/2024
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, św. męczenników Agatonika i Towarzyszy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stanisława Jończyka w 5 rocznicę śmierci |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. |
Piątek 23/08/2024
bł. Bernarda z Offidy, zakonnika, bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika, św. Róży z Limy, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ryszarda Holewińskiego greg. (ostatnia) |
Sobota 24/08/2024
święto św. Bartłomieja Apostoła, św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 25/08/2024
bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy, św. Józefa Kalasantego, kapłana, św. Ludwika IX
7:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Anety i Tomasza Prasków z okazji 25 rocznicy ślubu |
9:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Norberta Kaczmarka |
10:30 | W intencji Parafian |
12:00 | + Stefana Walasika, Jerzego Sampolińskiego oraz zmarłych z rodziny |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
Poniedziałek 26/08/2024
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, św. Joanny Elżbiety Bichier des Ages, dziewicy, św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stanisława Kacprzaka w 18 rocznicę śmierci, Juliannę, Józefa |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 27/08/2024
Wspomnienie św. Moniki
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 28/08/2024
Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stanisława Urbaniaka w 13 rocznicę śmierci |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 29/08/2024
bł. Beatrycze z Nazaretu, dziewicy, bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy, Wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 30/08/2024
bł. Junipera Serra, kapłana, Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, św. Gwaryna i Amadeusza, biskupów, św. Małgorzaty Ward, męczennicy
7:00 | + Alicję Wiatrak w 8 rocznicę śmierci, Mariana Wiatraka w 33 rocznicę śmierci |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 31/08/2024
bł. Piotra Tarrés y Claret, kapłana, św. Arystydesa Marcjanusa, męczennika, św. Jan z Riły, pustelnika, św. Józefa z Arymatei, św. Nikodema, św. Rajmunda Nonnat, kardynała
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Dziękczynna z okazji urodzin Jacka i Adama |
18:00 | + Leokadię Kolasę w 30 rocznicę śmierci |
Niedziela 01/09/2024
Wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy, Jozuego, praojca, Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju, św. Teresy Małgorzaty Redi od Najświętszego Serca Jezusa, dziewicy
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | + Stefana, Jadwigę, Stanisława Trojanowskich oraz ich rodziców |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Helenę, Stefana Tomczyńskich |
12:00 | + Bronisława Głogowskiego |
12:00 | + Zdzisława Kowalskiego w 11 rocznicę śmierci |
18:00 | + Zygmunta Murdzę w 17 rocznicę śmierci |
Poniedziałek 02/09/2024
bł. męczenników Jana Franciszka Burté, Apolinarego Morel, Seweryna Girault oraz Towarzyszy, św. Beatrycze z Silvy, dziewicy, św. Wilhelma, biskupa
7:00 | + Stefana Szkodę |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
8:00 | Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego |
18:00 | + Marka Gregorka |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Beaty i Jarosława w 1 rocznicę ślubu |
Wtorek 03/09/2024
Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, św. Marinusa, pustelnika
7:00 | + Stefana, Wandę, Bogusława Olesińskich, Mariannę Wójcik, Danutę Dąbrowską |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Józefa Przyłuckiego, Bronisławę, Władysława, Jan, Piotra Wasil |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Agaty i Tomasza Fajdek w 8 rocznicę ślubu |
Środa 04/09/2024
bł. Jana Karola M. Bernard du Cornillet, Jana Franciszka Bonnel de Pradal i Klaudiusza Ponse, kapłanów i męczenników, bł. męczennic z Nowogródka - Marii Stelli i Towarzyszki, Mojżesza, proroka i prawodawcy, Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia, św. Rozalii, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stefana, Krystynę, Antoniego, Helenę Olesiaków, ++ Olesiaków |
18:00 | + Janinę Kilian w 2 rocznicę śmierci, Henryka Kiliana w 44 rocznicę śmierci |
Czwartek 05/09/2024
św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy, św. Wiktoryna, męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne |
18:00 | + Józefę, Stanisława Michalaków, Zbigniewa Ratowskiego |
Piątek 06/09/2024
św. Magnusa z Füssen
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | ŚLUB: Monika Tomczyk - Kacper Pająk |
18:00 | + Katarzynę Jaroszek - Drab w 4 rocznicę śmierci |
18:00 | + Franciszka i Janinę Bajerów, ++ Bajerów |
Sobota 07/09/2024
bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana, św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
16:00 | ŚLUB: Angelika Filipowicz, Michał Matracki |
18:00 | Kół Żywego Różańca |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 08/09/2024
bł. Alana de la Roche, kapłana, bł. Fryderyka Ozanama, bł. Serafiny de Montefeltro, Najświętszej Maryi Panny Gietrzwałdzkiej, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
7:30 | + Zofię Wieczorek |
9:00 | Dziękczynno-Błagalna z okazji 32 rocznicy ślubu Emilii i Władysława Jóźwickich |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
12:00 | + Stefana Podlaka |
12:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Janinę Hernik w 20 rocznicę śmierci, Mariana, Janusza, Krystynę Herników |
Poniedziałek 09/09/2024
bł. Anieli Salawy, dziewicy, bł. Jakuba Laval, kapłana, bł. Marii Eutymi Üffing, dziewicy i zakonnicy, św. Piotra Klawera, kapłana, św. Piotra z Pébrac, kapłana
7:00 | + Genowefę, Anielę, Piotra, Jana Strzelczyków; Mariannę, Kazimierza, Franciszaka Muchów |
7:00 | ++ Boguckich |
18:00 | + Helenę Skirucha w 22 rocznicę śmierci |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 10/09/2024
bł. Franciszka Gárate, zakonnika, bł. Ogleriusza, opata, św. Mikołaja z Tolentino, kapłana, św. Pulcherii
7:00 | + Martę Rumowską, ++ Papiewskich |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 11/09/2024
św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika, św. męczenników Prota i Hiacynta
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jana, Mariana, Mariannę, Józefa Nowakowskich, Stanisławę, Jana, Marię, Mariana Ziętkowskich |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Jolanty i Władysława Murawskich |
Czwartek 12/09/2024
bł. Marii od Jezusa, dziewicy, Najświętszego Imienia Maryi, Najświętszej Maryi Panny Piekarskiej, Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej, św. Gwidona z Anderlecht, św. Piotra z Tarentaise, biskupa
7:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Marii Daszyńskiej z okazji urodzin i imienin |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Marty i Norberta Wojciechowskich w 4 rocznicę ślubu |
18:00 | + Stefana Michalika w 16 rocznicę śmierci, Józefa i Mariannę Michalik, Babcie i Dziadków z rodzin Michalików i Skurów |
Piątek 13/09/2024
Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 14/09/2024
święto Podwyższenia Krzyża Świętego, św. Alberta, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Honoratę, Elizę, Wojciecha Wolszczaków |
18:00 | + Jadwigę, Stanisława Bieniów, Stanisławę, Janusza Jordanów |
Niedziela 15/09/2024
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, św. Katarzyny Genueńskiej
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | + Eugenię, Bronisława, Aleksandra, Henryka Duszów, Lecha, Helenę, Edwarda Bąków, ++ Duszów, Bąków, Przyrowskich |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | Dziękczynno-Błagalna z okazji 4 rocznicy ślubu Anny i Marka Zdziech |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Anny i Pawła Zimałków z okazji 15 rocznicy ślubu |
12:00 | + Jadwigę, Adama Neska, Natalię, Henryka Majstrak |
18:00 | O łaskę szczęśliwej śmierci w łasce Bożej dla Andrzeja |
Poniedziałek 16/09/2024
św. Edyty, ksieni, Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Mariannę Michalską w rocznicę śmierci, ++ Michalskich, Ptaszków |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 17/09/2024
stygmatów św. Franciszka z Asyżu, św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła, św. Jana Macías, zakonnika, św. Marcina z Finojosa, biskupa, św. Piotra z Arbués, męczennika, św. Roberta Bellarmin, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 18/09/2024
święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Władysława Sąpora |
18:00 | + Andrzeja Kaczmarczyka w 8 rocznicę śmierci |
Czwartek 19/09/2024
bł. Gerharda Hirschfelder, kapłana i męczennika, Najświętszej Maryi Panny z La Salette, św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika, św. Januarego, biskupa i męczennika, św. Józefa z Kupertynu, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 20/09/2024
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Katarzynę Sobolewską |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 21/09/2024
święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 22/09/2024
bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, zakonnicy, bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników, bł. Jana Marii od Krzyża Mendez, kapłana i męczennika, bł. Tomasza Sitjar, kapłana i Towarzyszy męczenników, św. Emmerana, męczennika, św. Ignacego z Santhia, kapłana, św. Maurycego i Towarzyszy, męczenników
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | + Stefana w 43 rocznicę śmierci, Jadwigę, Stanisława Trojanowskich oraz ich rodziców |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Renatę Różycką w 5 rocznicę śmierci, Agnieszkę Słomską, Jerzego Redestowicza |
12:00 | + Natalię Głogowską |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Danuty i Krzysztofa Matrackich z okazji rubinowej 40 rocznicy ślubu oraz Danuty Matrackiej w 60 rocznicę urodzin |
18:00 | + Zygmunta Iwana w 14 rocznicę śmierci, ++ Iwanów, Wudarczyków, Foktów, Jaryszów |
Poniedziałek 23/09/2024
św. Linusa, papieża i męczennika, Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bartosza Sobolewskiego w 1. rocznicę śmierci |
Wtorek 24/09/2024
bł. Antoniego Marcina Slomška, biskupa, bł. Hermana Kaleki, bł. Kolumby Gabriel, zakonnicy, św. Gerarda, biskupa i męczennika, św. Tekli, dziewicy i męczennicy, Znalezienia ciała św. Klary z Asyżu
7:00 | + Waldemara Kobylarczyka w 14 rocznicę śmierci, zmarłych z rodzin Kobylarczyków, Pietralskich, Gamarców |
7:00 | + Stefanię, Stanisława Marców, ++ Budzińskich |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 25/09/2024
św. Kleofasa, ucznia Pańskiego, Wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 26/09/2024
bł. Aureliusza z Vinalesa kapłana i Towarzyszy, męczenników, bł. Kaspara Stanggassingera, kapłana, Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej, św. Elzeara i bł. Delfiny, małżonków, św. Ketyla, kapłana, św. męczenników Kosmy i Damiana, św. męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy, św. Nila Młodszego, opata
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 27/09/2024
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
18:00 | + Sabinę, Jerzego Małeczków |
Sobota 28/09/2024
bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników, Wspomnienie św. Wacława, męczennika
7:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji Panu Bogu wiadomej |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | O dobre życie i szczęśliwą śmierć |
18:00 | + Wacława Wańka |
Niedziela 29/09/2024
święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | + Genowefę i Michała Murawskich i zmarłych z rodziny |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Marię i Wacława Dźwiarków |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Macieja Gębskiego z okazji 22 rocznicy urodzin |
12:00 | + Mariannę Pacholec w rocznicę śmierci |
18:00 | + Andrzeja Koczyńskiego |
Poniedziałek 30/09/2024
św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa, Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 01/10/2024
św. Remigiusza, biskupa, św. Romana Hymnografa, diakona, Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 02/10/2024
Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 03/10/2024
bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana, św. Chrodeganga, biskupa, św. Franciszka Borgiasza, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 04/10/2024
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Małgorzatę Wilczyńską |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Miłosza i Marty Sobieszek z okazji 16 rocznicy ślubu |
Sobota 05/10/2024
bł. Alberta Marvelli, bł. Bartolo Longo, bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana, bł. Rajmunda z Kapui, kapłana, Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Kół Żywego Różańca |
18:00 | + Józefę, Czesława, Eugeniusza Duraków |
Niedziela 06/10/2024
bł. Innocentego z Berzo, kapłana, bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika, św. Brunona Kartuz, opata, św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | + Andrzeja, Juliannę, Adama Zawiszów, Mariannę, Tadeusza Walczaków, Jana Chrapka |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Marię, Franciszka Wiśniewskich, Halinę Węgorzewską, Adama, Jacka Osińskich |
12:00 | + Ks. Bogdana Szczepanika |
12:00 | + Walerię, Tadeusza Kozłowskich |
18:00 | + Mariannę, Stefana Pawlikowskich |
Poniedziałek 07/10/2024
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stanisławę Konwiak w 20 rocznicę śmierci i jej rodziców |
Wtorek 08/10/2024
św. Pelagii, męczennicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 09/10/2024
Abrahama, patriarchy, Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników, św. Ludwika Bertranda, kapłana
7:00 | + Tomasza Grabowskiego, Leokadię, Józefa Szarych |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Stanisława, Teodorę, Rajmunda, Krzysztofa, Bożenę, Mariannę, Feliksa Krajewskich, ++ Krajewskich |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 10/10/2024
bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy, św. Jana Leonardi, kapłana, św. Jana z Bridlington, kapłana, św. męczenników Daniela i Towarzyszy, św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy, św. Paulina z Yorku, biskupa, św. Tomasza z Villanova, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jana Kasińskiego w 6 rocznicę śmierci |
18:00 | Dziękczynna za 15 lat małżeństwa Marty i Marcina Murawskich z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo oraz o dary Ducha Świętego dla dzieci Mai, Franciszka i Tymoteusza |
Piątek 11/10/2024
św. Aleksandra Sauli, biskupa, św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa, św. Jana XXIII, papieża
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bogdana, Zofię, Mieczysława Niemkiewiczów |
18:00 | + Jacka Bińkowskiego w 11 rocznicę po śmierci |
Sobota 12/10/2024
bł. Jana Beyzym, kapłana, św. Edwina, św. Serafina z Montegranaro, zakonnika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jerzego Herbowicza w 8 rocznicę śmierci |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 13/10/2024
bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy, Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, św. Teofila z Antiochii, biskupa
7:30 | + Edwarda, Sabinę, Helenę, Wandę Wilewskich, Katarzynę Jaroszek - Drab |
9:00 | + Jadwigę, Stanisława, Stefana Trojanowskich oraz ich rodziców |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Zofię Antoniego, Zdzisława, Waldemara Okulińskich, Aleksandrę, Tadeusza, Jerzego Stachurskich |
12:00 | + Halinę, Wacława, Andrzeja, Zbigniewa Niżników |
12:00 | + Annę, Stanisława Gazarkiewiczów, Katarzynę, Leona Asendych |
18:00 | + Ryszarda Piętek w 1 rocznicę śmierci |
Poniedziałek 14/10/2024
bł. Radzyma Gaudentego, biskupa, św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika, św. Kaliksta I, papieża i męczennika, św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 15/10/2024
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Jadwigę, Leonarda Siudzińskich, Nikodema Bieleckiego, Jadwigę Wodzyńską-Bujak |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 16/10/2024
bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika, św. Gawła (Gall), opata, św. Gerarda Majelli, zakonnika, św. Jadwigi Śląskiej
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 17/10/2024
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Kazimierza i Marię Sujeckich |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 18/10/2024
święto św. Łukasza Ewangelisty
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Katarzynę Otwinowską w 29 rocznicę śmierci |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 19/10/2024
bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika, św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues - kapłanów oraz Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża, kapłana, św. Piotra z Alkantary, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 20/10/2024
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
7:30 | + Stanisława Krzoska w 1 rocznicę śmierci |
9:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Karola Celniaka w 35 rocznicę śmierci, Romana, Zofię Celniaków, Krystynę Koślę, Lecha Jakóbowskiego |
12:00 | + Zofię Wilczak w 10 rocznicę śmierci |
12:00 | + Stanisławę, Franciszka Arkabuz w rocznicę śmierci |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 21/10/2024
Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa, św. Kaspra del Bufalo, kapłana, św. Urszuli, dziewicy i męczennicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 22/10/2024
bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana, św. Donata, biskupa, Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, św. Salome, uczennicy Pańskiej
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Kazimierę, Stefana, Zdzisława, Teresę, Cezarego, Janusza Dębowskich, Irenę Starożytnik |
18:00 | + Grzegorza Dziubę w 3 rocznicę śmierci |
Środa 23/10/2024
św. Jana Kapistrana, kapłana, św. Józefa Bilczewskiego, biskupa, św. Seweryna Boecjusza
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 24/10/2024
bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana, bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy, bł. Kontarda Ferrini, św. Alojzego Guanella, kapłana, św. Antoniego Marii Claret, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Leszka, Stanisławę Żaków, ++ Mareckich, Gospodarczyków i Siczków |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 25/10/2024
św. Bernarda Calvo, biskupa, św. męczenników Chryzanta i Darii
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
18:00 | + Janusza Włodarczyka |
Sobota 26/10/2024
bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana, bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy, św. Dymitra z Salonik, męczennika, św. Fulcjusza z Pawii, biskupa, św. męczenników Lucjana i Marcjana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Elżbiety i Tadeusza z okazji 50 rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 27/10/2024
św. Frumencjusza, biskupa, św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny
7:30 | + Mariannę Wojtysiak w 19 rocznicę śmierci, Stanisława Rdzanka |
9:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji Panu Bogu wiadomej |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Ewy i Konrada Małków z okazji 30 rocznicy ślubu |
12:00 | + Mariannę Romanowicz, Józefa Woźniaka, Jana, Agnieszkę Kokoszków, ++ Suchodolskich |
12:00 | + Jana, Zdzisława Wesołowskich, Władysławę, Wacława Dębców |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
Poniedziałek 28/10/2024
święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Tadeusza Bonieckiego |
18:00 | + Krystynę, Bogdana Wieruszewskich |
Wtorek 29/10/2024
bł. Michała Rua, kapłana, św. Felicjana, męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 30/10/2024
bł. Benwenuty Bojani, bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Wiktora Wojtyniaka w 15 rocznicę śmierci, ++ Wojtyniaków |
18:00 | + Tadeusza, Józefę Daszyńskich |
Czwartek 31/10/2024
bł. Anioła z Acri, kapłana, św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika, św. Wolfganga, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bronisława Głogowskiego |
18:00 | + Małgorzatę, Karola Guzińskich |
Piątek 01/11/2024
Uroczystość Wszystkich Świętych
7:30 | O zbawienie wieczne dla zmarłych Marianny i Stefana Szkodów oraz zmarłych z rodzin Szkodów i Jaworskich |
9:00 | + Henryka Kaletę |
10:30 | + Albinę Kilian w 26 rocznicę śmierci |
10:30 | W intencji Parafian |
12:00 | + Helenę, Stefana Tomczyńskich |
12:00 | + Wandę, Edmunda Kosińskich, Zofię, Józefa Pośnik, Józefa Konatowskiego |
18:00 | + Bronisławę, Stanisława Szymańskich oraz zmarłe rodzeństwo |
Sobota 02/11/2024
św. Malachiasza, biskupa, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
7:30 | + Zbigniewa Żuchowskiego, ++ Stawowskich, Chmielewskich, Żuchowskich |
9:00 | ++ Puchałów i Śledziów |
9:00 | + Zofię, Mieczysława i Andrzeja Całuń |
18:00 | Kół Żywego Różańca |
Niedziela 03/11/2024
bł. Ruperta Mayera, kapłana, św. Huberta, biskupa, św. Marcina de Porres, zakonnika
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | Za dusze w czyśćcu cierpiące i w intencji Panu Bogu wiadomej |
10:30 | + Marię, Franciszka Wiśniewskich, Halinę Węgorzewską, Adama, Jacka Osińskich |
10:30 | + Bogdana Lepę greg. (pierwsza) |
12:00 | + Janinę i Stanisława Gniadków |
12:00 | O łaskę szczęśliwej śmierci w łasce Bożej dla Anny |
18:00 | W intencji Parafian |
Poniedziałek 04/11/2024
Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
7:00 | + Walentynę w 12 rocznicę śmierci, Walentego Simonowych |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | + Zygmunta Dolegę w 28 rocznicę śmierci, Aleksandrę Dolegę w 14 rocznicę śmierci |
18:00 | + Janinę, Władysława Puchalskich |
Wtorek 05/11/2024
bł. Franciszki Amboise, zakonnicy, św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela, św. Geralda, biskupa
7:00 | + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | + Stanisława Pękalę w 6 rocznicę śmierci |
18:00 | + Teodorę Gołąbek, Janinę Iluchin |
Środa 06/11/2024
bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy, bł. Krystyny, bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy, św. Kalinika, męczennika, św. Leonarda z Limoges, pustelnika
7:00 | + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Czwartek 07/11/2024
bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana, bł. Heleny Enselmini, dziewicy, bł. Łucji a Septifonte, dziewicy, św. Engelberta, biskupa i męczennika, św. Willibrorda, biskupa, św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda
7:00 | + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 08/11/2024
bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy, bł. Jana Duns Szkota, kapłana, św. Adeodata I, papieża, św. Czterech Koronowanych, męczenników, św. Godfryda z Amiens, biskupa
7:00 | + Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Sobota 09/11/2024
bł. Joanny z Signy, święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
7:00 | + Annę, Jarosława Bednarskich, Krystynę, Edwarda, Wojciecha Rosińskich |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Ewę Kiełbasę |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Niedziela 10/11/2024
św. Andrzeja Avellino, kapłana, Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | + Barbarę, Lechosława, Kazimierę, Jozefa Jaśkiewiczów, Zofię, Mikołaja Kwiatkowskich, Łucję, Józefa Grondowych |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Agnieszkę Słomską w 4 rocznicę śmierci, Renatę Różycką, Jerzego Redestowicza |
12:00 | Dziękczynno-Błagalna w intencji Bożeny i Jacka Niżników |
12:00 | + Mariusza, Stanisława Marchewów, Tadeusza Grzegorczyka, Eugeniusza Olczaka |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Poniedziałek 11/11/2024
bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy, św. Jana Jałmużnika, biskupa, Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, Św. Niepodległości, św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | W intencji Ojczyzny |
10:30 | + Ewę Bilską |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Wtorek 12/11/2024
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika, św. Teodora Studyta, opata
7:00 | + Aleksandrę Puchała w 1. rocznicę śmierci - od sąsiadki |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Władysława Nowakowskiego w 4 rocznicę śmierci |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Środa 13/11/2024
bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika, św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich, św. Mikołaja I Wielki, papieża
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Grażynę, Stanisławę, Mieczysława Dubińskich, Janinę, Józefa Kurowskich |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Czwartek 14/11/2024
bł. Jana Liccio, kapłana, bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy, św. Józefa Pignatelli, kapłana, św. Mikołaja Tavelić, męczennika, św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Wiesława Kosno w 15 rocznicę śmierci |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Piątek 15/11/2024
bł. Magdaleny Morano, dziewicy, św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Dydaka z Alcali, zakonnika, św. Leopolda III
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | + Mariana Kosiora |
18:00 | + Kazimierza Kwaśniewskiego w 12 rocznicę śmierci, Teresę, Edwarda Małków |
Sobota 16/11/2024
Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła, św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy, św. Gertrudy, dziewicy, św. Małgorzaty Szkockiej, św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo
7:00 | + Henrykę, Jana Majów |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | + Marię Mokosa |
18:00 | + Ludmiłę, Mieczysława Jaroszewskich |
Niedziela 17/11/2024
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa, św. Grzegorza z Tours, biskupa
7:30 | + Zdzisława Ligowskiego |
9:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Tomasz Praska |
10:30 | + Janinę, Tadeusza Pelców |
10:30 | + Bogdana Lepę greg. |
12:00 | + Janinę Łupińską |
12:00 | Diękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Kingi i Pawła z okazji 26 rocznicy ślubu, Elżbiety z okazji urodzin, Błażeja z okazji imienin |
18:00 | + Józefę, Jana Lewandowskich, Józefę, Mariannę Radziszewskich, dusze w czyśćcu cierpiące |
Poniedziałek 18/11/2024
Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, św. Odo z Cluny, opata
7:00 | + Franciszka, Danutę Czechów |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Wtorek 19/11/2024
św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy, Wspomnienie św. Salomei, dziewicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Środa 20/11/2024
bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki, św. Feliksa Valois, kapłana, Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 21/11/2024
Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, św. Gelazego I, papieża
7:00 | + Franciszka, Danutę Czechów |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 22/11/2024
bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy, Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 23/11/2024
bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika, św. Klemensa I, papieża i męczennika, św. Kolumbana, opata
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Krystynę, Janusza Iwańskich, Józefę, Jana Wańków |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Niedziela 24/11/2024
bł. Marii Anny Sala, dziewicy, św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby, św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy, św. Protazego, biskupa
7:30 | + Eugenię, Stefana Urbanów, Barbarę, Mariana Majewskich, ++Morzeńskich |
9:00 | + Jadwigę w 33 rocznicę śmierci, Stanisława, Stefana Trojanowskich oraz ich rodziców |
10:30 | + Ks. Bogdana Szczepanika w 9 rocznicę śmierci |
10:30 | + Bogdana Lepę greg. |
12:00 | + Annę, Mirosława Wasilewskich |
12:00 | + Stefana Podlaka w 2 rocznicę śmierci |
18:00 | + Kazimierę, Stanisława, Mariana Klocków, Irenę Rutkowską |
Poniedziałek 25/11/2024
bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy, bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi, bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy, św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | + Katarzynę Jaroszek - Drab |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
Wtorek 26/11/2024
bł. Jakuba Alberione, kapłana, bł. Poncjusza, opata, św. Jana Berchmans, zakonnika, św. Konrada z Konstancji, biskupa, św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana, św. Sylwestera Gozzolini, opata
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Annę Matysiak, ++ Herników |
Środa 27/11/2024
bł. Bernardyna z Fossa, kapłana, bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy, św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana, św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
18:00 | + Barbarę Bedyńską w 2 rocznicę śmierci |
Czwartek 28/11/2024
bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika, św. Jakuba z Marchii, kapłana, św. Stefana Młodszego, męczennika
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 29/11/2024
bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy, bł. męczenników Dionizego i Redempta, św. Saturnina, biskupa
7:00 | + Edwarda Jaroszka w 3. rocznice śmierci, Stefanię, Jana Jaroszków, Annę, Juliana Taborek |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Sobota 30/11/2024
święto św. Andrzeja, apostoła
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Bogdana Lepę greg. |
18:00 | + Mariana Grzegorczyka w 20 rocznicę śmierci, Annę, Adama Grzegorczyków, Joannę, Stanisława Kowalczyków |
18:00 | + Andrzeja, Stanisława, Marię Koczyńskich |
Niedziela 01/12/2024
św. Eligiusza, biskupa, św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy
7:30 | W intencji mieszkańców Radomia |
9:00 | + Józefa Przyłuckiego w 16 rocznicę śmierci, Bronisławę, Władysława, Jana Wasil |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i świętego Jacka w 76 rocznicę urodzin Pana Jacka |
12:00 | + Cecylię, Aleksandra Piwowarczyków, Katarzynę, Feliksa Zielińskich |
12:00 | + Danutę Tatar w rocznicę śmierci |
18:00 | + Bogdana Lepę greg. |
Poniedziałek 02/12/2024
bł. Jana Rusbroch, kapłana, bł. Karola de Foucauld, kapłana, bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy, bł. Rafała Chylińskiego, kapłana, św. Blanki Kastylijskiej
6:15 | + Bogdana Lepę greg. (ostatnia) |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 03/12/2024
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 04/12/2024
bł. Adolfa Kolpinga, kapłana, bł. Archanioła Canetoli, kapłana, bł. Piotra ze Sieny, tercjarza, św. Barbary, dziewicy i męczennicy, św. Jana Calabri, kapłana, św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 05/12/2024
bł. Filipa Rinaldi, kapłana, bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika, św. Saby Jerozolimskiego, kapłana
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 06/12/2024
św. Mikołaja, biskupa
6:15 | + Stanisława Kurka w 6 rocznicę śmierci |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Sławomira Bachanka w 5 rocznicę śmierci, ++ Bachanków |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 07/12/2024
Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, św. Marii Józefy Rossello, dziewicy
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | Kół Żywego Różańca |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 08/12/2024
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, św. Romaryka, opata
7:30 | Dziękczynna za dar życia i ogrom łask płynących przez ręce Maryi |
9:00 | + Leszka Jóźwickiego w 2 rocznicę śmierci |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Stanisława Grzywacza w 6 rocznicę śmierci |
12:00 | + Halinę, Henryka Krupów |
12:00 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Marty Sobieszek w 43 rocznicę urodzin |
18:00 | + Bronisława Dżbika |
Poniedziałek 09/12/2024
św. Juana Diego, św. Leokadii, dziewicy i męczennicy, św. Piotra Fourier, kapłana
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Zbigniewa Sawickiego w 4 rocznicę śmierci, Aleksandra, Tadeusza, Marka Sawickich |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 10/12/2024
Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej, św. Grzegorza III, papieża
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 11/12/2024
bł. Dawida, mnicha, św. Damazego I, papieża, św. Marii Maravillas od Jezusa, dziewicy, św. Wicelina, biskupa
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 12/12/2024
bł. Hartmanna, biskupa, Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe, św. Finiana, opata
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Iwonę Kaim i zmarłych z rodziny |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 13/12/2024
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennica, św. Odylii (Otylii), opatki
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Józefa Kuligowskiego w rocznicę śmierci, ++ Kuligowskich |
18:00 | + Marka Ludwika Grabowskiego |
Sobota 14/12/2024
Wspomnienie św. Jana Od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła, św. Wenancjusza Fortunata, biskupa
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | + Ks. Kazimierza Wiecheckiego i zmarłych z rodziny |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 15/12/2024
bł. Jana Karola Steeb, kapłana, św. Marii Crocifissa, dziewicy
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | + Stanislawę, Natalię, Reginę, Stanisława, Jana Krzosków, Wacławę Słabuszewską, ++ Krzosków |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | + Janinę Sampolińską w 1 rocznicę śmierci |
12:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
12:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 16/12/2024
bł. Marii od Aniołów, dziewicy, bł. Sebastiana Maggi, kapłana, św. Adelajdy, cesarzowej
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 17/12/2024
św. Jana z Mathy, kapłana, św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana, św. Łazarza, biskupa
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Środa 18/12/2024
św. Auksencjusza, biskupa, św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Helenę, Antoniego Śledziów oraz zmarłych z rodziny |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Czwartek 19/12/2024
bł. Urbana V, papieża, św. Anastazego I, papieża
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Janinę, Józefa Hebda, Janinę Grabanowską |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 20/12/2024
św. Dominika z Silos, opata, św. Makarego i Eugeniusza, kapłanów
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Sobota 21/12/2024
bł. Piotra Friedhofen, zakonnika, św. Piotra Kanizjusza, kapłana i doktora Kościoła
6:15 | + Kazimierza Muchę w 8 rocznicę śmierci |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 22/12/2024
św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | + Czesława w 4 rocznicę śmierci, Zenona Olejarczyków i zmarłych z rodziny |
10:30 | W intencji Parafian |
10:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
12:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
12:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Helenę, Henryka Nowocień |
Poniedziałek 23/12/2024
św. Marii Małgorzaty d'Youville, św. Serwulusa
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 24/12/2024
Adama i Ewy, Wigilia Bożego Narodzenia
6:15 | + Ewę Kiełbasę |
6:15 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
24:00 | W intencji Parafian |
Środa 25/12/2024
Boże Narodzenie, św. Anastazji, św. Piotra Nolasco, kapłana
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | + Henryka Kaletę |
10:30 | Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Bożeny i Jacka Niżników oraz Elwiry i Adama |
10:30 | + Jerzego Redestowicza w 11 rocznicę śmierci, Agnieszkę Słomską, Renatę Różycką |
12:00 | + Jerzego Sierakowskiego, ++Sierakowskich i Grzegorzewskich |
18:00 | W intencji poszanowania życia i świętości rodzin |
Czwartek 26/12/2024
święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
10:30 | + Bożenę Pasternak-Zaraś w 3 rocznicę śmierci |
10:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
12:00 | + Marka Stępińskiego w14 rocznicę śmierci |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Piątek 27/12/2024
święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków |
Sobota 28/12/2024
święto św. Młodzianków, męczenników
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Niedziela 29/12/2024
św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika
7:30 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
9:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
10:30 | + Jana i Zofię Boryczka |
10:30 | W intencji Parafian |
12:00 | O łaskę szczęśliwej śmierci w łasce Bożej dla Zofii |
12:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Poniedziałek 30/12/2024
św. Egwina, biskupa
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
Wtorek 31/12/2024
św. Katarzyny Laboure, dziewicy i zakonnicy, św. Sylwestera I, papieża
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
7:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |
18:00 | + Sławomira Traczyka w 3 rocznicę śmierci |
18:00 | INTENCJA WOLNA - kliknij aby zarezerwować |