Spotkania Liturgicznej Służby Ołtarza odbywają się w każdą sobotę o godzinie 11:00.

Opiekunem Liturgicznej Służby Ołtarza jest Ksiądz Paweł Krasiński.

 

Od początku istnienia naszej parafii zawsze przy ołtarzu gromadzili się chłopcy w białych albach, mowa oczywiście o ministrantach. Ministranci to chłopcy, którzy służą podczas Mszy świętej i nabożeństw. Do Liturgicznej Służby Ołtarza (LSO), może dołączyć każdy chłopiec, który był już u Pierwszej Komunii Świętej. W naszej parafii grono ministrantów tworzą chłopcy ze szkoły podstawowej, średniej, studenci oraz ojcowie. Raz w tygodniu odbywają się spotkania formacyjne, które mają na celu przybliżenie Boga, pogłębienie wiary, naukę poprawnej służby przy ołtarzu, a także ciekawe spędzenie czasu wolnego.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Majowe  godz. 17.30

Czerwcowe godz. 17.45

 

Październikowe godz. 17.15

 

I-czwartkowe (o powołania), I-piątkowe (do NSJ) godz. 17.45

 

Do Matki Bożej od Cudownego Medalika – w każdą sobotę godz. 17.45

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com