4 września 2022 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Od początku września modlimy się o pokój i dobre wychowanie młodego pokolenia.
 2. Rozpoczął się rok szkolny, katechetyczny i formacyjny. Planujemy w najbliższym tygodniu zacząć spotkania grup i wspólnot naszej parafii. Ministranci – swoje spotkania będą mieli w każdą sobotę o godz. 11.00. Chłopców zapraszamy do zapisania się do grupy ministrantów. Schola dla dziewcząt – również spotykać się będzie w soboty o godz. 11.00. Spotkania grupy oazowej też sobota, dzieci o godz. 12.00, a młodzież o godz. 10.00.
 3. Rozpoczynamy w naszej parafii katechezy dorosłych „Zrozum abyś uwierzył, uwierz abyś zrozumiał”. Katechezy odbywać się będą w każdy poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich pragnących pogłębiać swoją wiarę i wiedzę.
 4. W czwartek 8 września w naszej świątyni całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu – tzw. Nabożeństwo 40 godzinne. Tego dnia w naszym kościele będzie Msza Święta o godz. 10.00 z modlitwą zawierzenia Matce Bożej pracowników redakcji gazety „Twój Radom”.
 5. W najbliższą środę zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej na godzinę 18.45 do sali parafialnej. Na to spotkanie zapraszam też lektorów naszej parafii – będziemy chcieli ustalić dyżury czytających Słowo Boże w czasie Mszy Świętej.
 6. W najbliższy piątek, 9 września, po Mszy Świętej wieczornej, pierwsze spotkanie formacyjne wspólnoty Świętej Rodziny. Zapraszamy wszystkich chętnych, można zabrać ze sobą dzieci, które w tym samym czasie też będą miały swoje spotkanie formacyjne.
 7. Apostolat Maryjny będzie miał swoje spotkania każdego 27 dnia miesiąca. Spotkanie będzie się rozpoczynać wspólną Eucharystią o godz. 18.00.
 8. W naszej parafii też są Koła Żywego Różańca. Spotkania formacyjne odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej wieczornej.
 9. Spotkanie dla Domowego Kościoła odbędzie się w sobotę 24 września o godz. 17.00 w domu parafialnym.
 10. Wracamy też do Mszy Świętych dla dzieci. W każdą niedzielę zapraszamy dzieci i ich rodziców na Mszę Świętą z kazaniem dla dzieci na godz. 12.00.
 11. W tym roku przygotowanie dzieci do pierwszej komunii i młodzieży do bierzmowania rozpoczniemy zapisami. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00, natomiast spotkanie rodziców i młodzieży pragnącej przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii odbędzie się również w przyszłą niedziele o godz. 18.00.
 12. W naszej parafii trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – celem tej zbiórki jest oczyszczanie świata ze śmieci – a uzyskane środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na pomoc misjom. Dziękujemy za włączenie się do tej akcji. Akcja trwa do 7 września.
 13. Niedziela 11 września jest drugą niedzielą miesiąca – taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na spłatę raty kredytu i dalsze praca w pomieszczeniach duszpasterskich.
 14. Jerycho różańcowe w naszym kościele w poniedziałek od godz. 12.00 do 16.00.
 15. Czytajmy prasę katolicką.

 

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH

W NIEDZIELE I UROCZYSTOŚCI
7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00


W DNI POWSZEDNIE
7:00, 18:00

 

SPOWIEDŹ
każdego dnia
od godz: 17:00 do 17:50

 

 

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Nowenna do Matki Bożej od Cudownego Medalika

w każdą sobotę godz. 17:45

 

W pierwszy czwartek miesiąca

o powołania

godz. 17:45

W pierwszy piatek miesiąca

do Najświetszego Serca Pana Jezusa

godz. 17:45

 

Majowe - Litania Loretańska

do Najświętszej Maryi Panny

godz. 17:30

Czerwcowe - Litania do Serca Pana Jezusa

godz. 17:45

Październikowe - Różaniec

godz. 17:15

 
TELEFON KONTAKTOWY
+48 508 829 488
PROSZĘ WYSŁUCHAĆ DO KOŃCA KOMUNIKAT
 

NUMERY WEWNĘTRZNE:

10 – Ks. Proboszcz Maciej Korczyński

11 – Ks. Wojciech Tkaczyk

12 – Ks. Sebastian Osiński

15 – Poradnictwo rodzinne

16 – Michał Danielewicz organista

17 – Ks. Rezydent Dawid Karaś

 

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
od godz: 8:00 do 9:00
od godz: 16:00 do 17:00

 

 

 

 

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com