21 sierpnia 2022 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przed nami ostatnie dni sierpnia – miesiąca trzeźwości, a dla wielu ostatnie dni urlopów i wakacji. Starajmy się jak najlepiej wykorzystywać ten czas na pogłębienie naszych wzajemnych relacji rodzinnych czy przyjacielskich, na dobrą lekturę i budujące rozmowy. Zachęcam przy tej okazji do lektury książek i prasy katolickiej w tym Gościa Niedzielnego i Miłujcie się.
  2. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę, którą przeznaczamy na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Dziś – kolejny Wieczór Uwielbienia – zapraszamy na godzinę 16.30 rodziny z dziećmi i wszystkich, którzy chcą oddać chwałę Bogu.
  4. W piątek 26 sierpnia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu Msze święte o godz. 7:00 i 18:00.
  5. W najbliższą sobotą 27 sierpnia w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się Powakacyjny Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, ministrantów i scholii. Na to wydarzenie z naszej parafii organizujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży. Koszt wyjazdu to 20 zł. Zapisy do 24 sierpnia. W dniu wyjazdu zbiórka na parkingu kościelnym obok kancelarii o godz. 7:40.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Majowe  godz. 17.30

Czerwcowe godz. 17.45

 

Październikowe godz. 17.15

 

I-czwartkowe (o powołania), I-piątkowe (do NSJ) godz. 17.45

 

Do Matki Bożej od Cudownego Medalika – w każdą sobotę godz. 17.45

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com