5 września 2021 r.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Od początku września modlimy się o pokój i dobre wychowanie młodego pokolenia. Dziś szczególnie pamiętamy o Afganistanie – prosimy o pokój i ustanie terroru. Składamy też dziś ofiary do puszek na pomoc mieszkańcom Afganistanu. Bóg zapłać za modlitwę i wsparcie finansowe.
 2. Rozpoczął się rok szkolny, katechetyczny i formacyjny. Planujemy w najbliższym tygodniu zacząć spotkania grup i wspólnot naszej parafii. Ministranci – swoje spotkania będą mieli w każdą sobotę o godz. 10.00. Chłopców zapraszamy do zapisania się do grupy ministrantów. Schola dla dziewcząt – również spotykać się będzie w soboty o godz. 10.00. Spotkania grupy oazowej też sobota godz. 11.00.
 3. Dziś Wieczór Uwielbienia Boga – zapraszamy na godz. 16.30 do naszego kościoła.
 4. W środę 8 września w naszej świątyni całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu – tzw. Nabożeństwo 40 godzinne.
 5. W najbliższą środę zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej na godzinę 18.45 do sali parafialnej. Na to spotkanie zapraszam też lektorów naszej parafii – będziemy chcieli ustalić dyżury czytających Słowo Boże w czasie Mszy Świętej.
 6. Apostolat Maryjny będzie miał swoje spotkania każdego 27 dnia miesiąca. Spotkanie będzie się rozpoczynać wspólną Eucharystią o godz. 18.00. W naszej parafii też są Koła Żywego Różańca. Spotkania formacyjne odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Świętej wieczornej.
 7. Wracamy też do Mszy Świętych dla dzieci. W każdą niedzielę zapraszamy dzieci i ich rodziców na Mszę Świętą z kazaniem dla dzieci na godz. 12.00.
 8. W tym roku przygotowanie dzieci do pierwszej komunii i młodzieży do bierzmowania rozpoczniemy zapisami. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00, natomiast spotkanie rodziców i młodzieży pragnącej przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii odbędzie się również w przyszłą niedziele o godz. 18.00.
 9. W naszej parafii odbyła się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – celem tej zbiórki jest oczyszczanie świata ze śmieci – a uzyskane środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na pomoc misjom. Dziękujemy za włączenie się do tej akcji.
 10. Niedziela 12 września jest drugą niedzielą miesiąca – taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na spłatę raty kredytu i dalsze praca w pomieszczeniach duszpasterskich.
 11. Jerycho różańcowe w naszym kościele w poniedziałek od godz. 12.00 do 16.00.
 12. Czytajmy prasę katolicką.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Majowe  godz. 17.30

Czerwcowe godz. 17.45

 

Październikowe godz. 17.15

 

I-czwartkowe (o powołania), I-piątkowe (do NSJ) godz. 17.45

 

Do Matki Bożej od Cudownego Medalika – w każdą sobotę godz. 17.45

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com