25 kwietnia 2021 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Świętujemy Wielkanoc. Dziś już IV Niedziela Wielkanocna, która w kościele obchodzona jest jako Niedziela Dobrego Pasterza. Ta Niedziela rozpoczyna Tydzień Modlitw o Nowe Powołania do Służby Bożej. W dniu dzisiejszym Bp Marek Solarczyk – pasterz diecezji, obchodzi imieniny. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym solenizancie.
  2. Dziś spotkanie dla dzieci, które w tym roku będą przeżywały rocznicę I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszy Świętej o godz. 13.00.
  3. Dziś rozpoczynamy w naszej parafii Katechezy, które będą głoszone w każdą niedzielę i wtorek o godz. 19.00. Katechezy te mają nam pomóc w ożywieniu wiary i doprowadzić do budowania Kościoła jako wspólnoty wspólnot. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tych Katechezach. Dziękuję Braciom z Drogi Neokatechumenalnej za dzisiejsze świadectwo i zapraszam dziś na godz. 19.00 na pierwszą Katechezę.
  4. We wtorek 27 kwietnia spotkanie Apostolatu Maryjnego po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  5. Za tydzień, 2 maja I Komunia dzieci na Mszach Świętych o godz. 10.30 i 12.00. Bardzo proszę by osoby nie zainteresowane I Komunią dzieci wybrały inne godziny Mszy Świętych. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w sobotę 1-go maja o godz. 9.30.
  6. W sobotę 1–go maja – rozpoczniemy miesiąc Maryjny. Nabożeństwa Majowe ze śpiewem Litanii Loretańskiej codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy.
  7. W najbliższą sobotę spotkanie dla KŻR z wymianą tajemnic po Mszy Świętej wieczornej.
  8. Od maja nie będzie już Mszy Świętej w niedziele o godz. 13.00. Była to dodatkowa Msza – wracamy do zwykłego porządku.
  9. Dziękuje za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu. Bóg zapłać.
  10. Zachęcam do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com