18 kwietnia 2021 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Świętujemy Wielkanoc. Dziś już III Niedziela Wielkanocna, która w kościele obchodzona jest jako Niedziela Biblijna. Chcemy dziś dziękować Bogu za objawienie, które zawarte jest na kartach Pisma Świętego i uczyć się nieustannego czytania Słowa Bożego.
  2. Niedziela Biblijna rozpoczyna tydzień Biblijny, który będzie trwał od 18 do 24 kwietnia.
  3. Dziś Wieczór Uwielbienia o godz. 16.30 - zapraszamy wszystkich a szczególnie rodziny z dziećmi.
  4. W najbliższy piątek 23 kwietnia nasz wikariusz ks. Wojciech Tkaczyk będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę Świętą w Jego intencji na godz. 18.00.
  5. W sobotę będziemy modlić się za ks. bpa Marka Solarczyka z racji Jego imienin. Msza Święta w intencji bpa Marka zostanie odprawiona w katedrze radomskiej o godz. 11.00.
  6. Za tydzień w niedzielę 25 kwietnia zapraszamy na spotkanie dzieci, które w tym roku będą przeżywały rocznicę I Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszy Świętej o godz. 13.00.
  7. Informujemy, że I Komunia dzieci w tym roku odbędzie się w Niedzielę 2 maja na Mszach Świętych o godz. 10.30 i 12.00. Bardzo proszę by osoby nie zainteresowane I Komunią dzieci wybrały inne godziny Mszy Świętych.
  8. IV Niedziela Wielkanocna to Niedziela Dobrego Pasterza – za tydzień taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu.
  9. Zachęcam do nabywania i czytania „Gościa Niedzielnego”.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com