27 grudnia 2020 r.

NIEDZIELA

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

  1. Dzisiejsza Uroczystość patronalna parafii jest szansą by zyskać odpust zupełny, jeżeli będąc w stanie łaski uświęcającej przyjęliśmy Komunię Świętą oraz odmówimy modlitwę w intencjach Ojca Świętego. Odpust można zyskać dla siebie lub dla osoby zmarłej.
  2. W czwartek ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na specjalne nabożeństwo o godz. 17.00, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.
  3. W środę, 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to tzw. święto nakazane, czyli obowiązuje nas uczestnictwo w Eucharystii. Porządek Mszy świętych niedzielny.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Do chorych z posługą duszpasterską udamy się w najbliższą sobotę od godz. 9.00.
  5. Uwaga zmiana: od 1 stycznia Msza Święta wieczorna w dni powszednie o godz. 18.00. Codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00.
  6. Nie będzie wizyty duszpasterskiej zwanej kolędą z racji na pandemię. Te osoby i rodziny, którzy będą chciały zaprosić księdza na kolędę mogą to uczynić umawiając się na konkretny termin i godzinę bądź dzwoniąc do kancelarii parafialnej, bądź osobiście w kościele. Wizytę duszpasterską na życzenie rozpoczniemy po Nowym Roku.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com