1. Dziś przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracownikach mass mediów i starajmy się sięgać po prasę katolicką. W ramach nabożeństwa wieczornego będziemy modlić się na Różańcu.

2. Dnia 17 września przypada kolejna rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku. Wspominamy wszystkich poległych na Wschodzie, deportowanych i zamęczonych na Syberii i w innych miejscach kaźni. Prosimy miłosiernego Boga o pokój i zgodę między narodami.

3. We wtorek, 18 września, będziemy obchodzić święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Mamy okazję, by szczególnie w tym dniu prosić o dar żywej wiary dla naszych dzieci.

4. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które dają możliwość zgłębiania Słowa Bożego z liturgii niedzielnej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 18.30.

5. Ponownie zachęcamy chłopców do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Spotkania ministrantów odbywają się w soboty o godz. 10.00. Dziewczęta zapraszamy na spotkania Scholi w każdą sobotę o godz. 12.00.

6. W sobotę, 6 października, odbędzie się diecezjalna pielgrzymka KŻR do Sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce i tym samym do uczczenia Królowej Różańca Świętego. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com