1. W szóstą niedzielę Wielkanocy, gromadzimy się wokół ołtarza, by misterium paschalne Chrystusa mogło przemieniać nasze życie. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać już uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Jutro, od godz. 14.00 do 16.00 będzie trwała adoracja Najśw. Sakramentu. Zachęcamy do wspólnej modlitwy powierzając Chrystusowi szczególnie dzieci Pierwszokomunijne oraz młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

3. Dzieci, które dzisiaj przystąpiły do I Komunii św., od jutra przeżywając „biały tydzień”, będą uczestniczyły we Mszy św. o godz. 18.00.

4. We wtorek, 8 maja, przypada uroczystość patrona Polski, św. Stanisława, biskupa i męczennika. Trwajmy na modlitwie za naszą Ojczyznę.

5. Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny odmawiamy na zakończenie nabożeństwa majowego.

6. W przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00 dzieci ze Szkoły Muzycznej oraz z naszej parafii będą przeżywać Rocznicę I Komunii Św. Serdecznie prosimy wiernych, którzy zwykle uczestniczą w Eucharystii o godz. 11.30 i 13.00, aby w przyszłą niedzielę wybrali inną godzinę.

7. Przypominamy, że w maju i czerwcu Msze św. popołudniowe w dni powszednie są sprawowane o godz. 17.00 i 18.00.

8. Za tydzień ofiary złożone na tacę przeznaczymy na sfinansowanie wykonanych już prac na działce obok kościoła i w dalszej kolejności na budowę parkingu. Za wszelkie ofiary już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. Czytajmy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym dzisiaj m.in.: „nie o prezenty tu chodzi”. Znane osoby opowiadają jak przygotowywały swoje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com