1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w spotkaniu Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w czwartek po Mszy św. wieczornej.

2. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. W związku z tym taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę, które przeznaczymy na sfinansowanie wykonanych już prac na działce obok kościoła i w dalszej perspektywie na budowę parkingu.

4. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Aż 9 męczenników w ciągu 22 lat doczekała się Francja, kraj, który – według powszechnej opinii, już dawno dokonał nieodwołalnej apostazji. Ponadto w Gościu: Dzisiejsze Narodowe Czytanie Pisma Świętego koncentruje się na Liście do Rzymian. Co św. Paweł chciał nam przekazać ?

5. Z początkiem października organizujemy 7-mio dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. By pielgrzymka mogła dojść do skutku konieczne jest zadeklarowanie swojego wyjazdu do końca maja. Szczegółowych informacji nt. pielgrzymki udziela ks. Tadeusz.

6. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com