24 października 2021 r.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przez cały październik z Matką Bożą trwamy na modlitwie różańcowej. Rozważając tajemnice z życia Jezusa i Maryi, w różańcowe dziesiątki wplatamy wszystkie nasze sprawy osobiste, sprawy naszych rodzin, narodu, Kościoła. Na nabożeństwo październikowe gromadzimy się w naszym kościele codziennie o godz. 17.15. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
  2. Dziś rozpoczął się tydzień Misyjny w Kościele. Modlimy się za misje. Prosimy o nowe powołania misyjne i ducha misyjnego dla nas. Wpieramy też dzieło misyjne Kościoła materialnie – Bóg zapałać za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które są przeznaczone na misje.
  3. W środę 27 października spotkanie Apostolatu Maryjnego – zapraszamy na Mszę Świętą na godz. 18.00 i spotkanie formacyjne.
  4. W czwartek 28 października przeżywamy X Ogólnopolski Dzień Żywego Różańca. Zapraszamy tego dnia na modlitwę różańcową do naszej świątyni by dziękować Bogu za dar jakim jest dla Kościoła Żywy Różaniec.
  5. Czytajmy prasę katolicką. Jest Gość Niedzielny i kwartalnik Miłujcie się
  6. Można składać wypominki roczne, półroczne i jednorazowe. Pamiętajmy, że modlitwa za naszych bliskich zmarłych jest nasza powinnością. W wypominkach polecamy naszych zmarłych Bożej pamięci i prosimy o łaskę nieba.
  7. W przyszłym tygodniu Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada i Wspomnienie Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny – 2 listopada. Zachęcamy do spowiedzi przed tymi świętami by móc przyjąć Komunię Świętą i uzyskać odpust za zmarłych.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Majowe, czerwcowe godz. 17.30

 

Październikowe godz. 17.15

 

I-czwartkowe (o powołania), I-piątkowe (do NSJ) godz. 17.45

 

Do Matki Bożej od Cudownego Medalika – w każdą sobotę godz. 17.45

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com