5 kwietnia 2020 r.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

  1. Dzisiejsza Niedziela Palmowa wprowadza nas w tajemnicę Wielkiego Tygodnia. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa w naszym kościele Liturgia Triduum Paschalnego sprawowana będzie przy zamkniętych drzwiach. Uczestniczyć w niej będą mogli tylko zamawiający intencje. W tych dniach pozostańmy w domach i śledźmy liturgię Triduum Paschalnego, łącząc się duchowo korzystając z transmisji ze środków masowego przekazu. Niech święty czas: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota będą dniami szczególnego zagłębiania się w misterium paschalne.
  2. W Wielki Piątek i Wielką Sobotę kościół będzie otwarty
    w godz. 9:00 – 12:00 i 14:00 – 17:00. W tym czasie możliwość skorzystania ze spowiedzi. W kościele może przebywać nie więcej niż 5 osób jednocześnie.
  3. W Niedzielę Zmartwychwstania Msze święte według porządku niedzielnego. Śniadanie wielkanocne rozpoczyna głowa rodziny modlitwą błogosławieństwa pokarmów. Treść modlitwy znajduje się na kartkach, które są na stoliku przy wyjściu z kościoła. Modlitwę tę znajdziemy też na stronie internetowej parafii.

 

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com