29 marca 2020 r.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. Trwa Wielki Post – czas szczególny dla wszystkich katolików. Przeżywamy tegoroczny Post w specyficznych okolicznościach, które stanowią dla nas duże wyzwanie. Ze względu na ogłoszoną kwarantannę korzystamy z dyspensy od niedzielnej Mszy świętej, liczba wiernych uczestniczących w nabożeństwach ograniczona jest do 5 osób – staramy się przestrzegać tych wymogów. Pamiętajmy by modlić w domach korzystając ze środków przekazu – mamy nadzieję, że ten stan nie potrwa długo i przyniesie spodziewane korzyści, a my wszyscy będziemy mogli wróć do zwyczajnego trybu życia.
  2. Spowiedź w naszym kościele każdego dnia od godz. 16:30 i możliwość przyjęcia Komunii świętej.
  3. Codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach od 16:30 do 17.30 – pamiętajmy, że w kościele może jednocześnie przebywać nie więcej niż 5 osób.
  4. Uczestnictwo we Mszy świętej tylko dla osób, które zamówiły intencję mszalną.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkich powołanych do Służby Bożej.
  6. W pierwszy piątek miesiąca możliwość Spowiedzi i przyjęcia Komunii świętej od godz. 16:00 do 18:00, w tym dniu nie udajemy się do chorych.

 

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com