1. Przeżywamy dziś 33. niedzielę w ciągu roku, a to oznacza, że zbliżamy się ku końcowi roku liturgicznego. Przyszła niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.

2. Wszystkich zainteresowanych wspólnym rozważaniem Słowa Bożego z liturgii najbliższej niedzieli, zapraszamy w każdy czwartek po wieczornej Mszy św. do sali parafialnej.

3. W piątek, w dniu patronki muzyki kościelnej, św. Cecylii, pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem upiększają liturgię w naszym kościele. Z tej okazji wszystkim składamy serdeczne życzenia Bożych łask i wstawiennictwa świętej Patronki.

4. W przyszłą niedzielę, na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy, by w tej Eucharystii uczestniczyli również rodzice kandydatów do bierzmowania.

5. Zachęcamy do korzystania z bogatych zbiorów naszej biblioteki, która czynna jest w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca od godz. 12.00 do 13.00.

6. Trwa miesiąc listopad i związana z nim modlitwa za naszych bliskich zmarłych, zwana „wypominkami”. Zachęcamy do udziału w tej modlitwie, by jako wspólnota Kościoła pielgrzymującego wspomagać naszych braci należących do wspólnoty Kościoła oczyszczającego się.

7. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: wywiad z Abby Johnos, która pracowała w klinice aborcyjnej, a teraz jest działaczką pro-live. Na podstawie jej doświadczeń zrealizowano film „Nieplanowane” ponadto w Gościu: o tym, dlaczego Anioł Stróż nie ochronił o. Pio.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com