1. Dzisiaj katolicy w Polsce po raz 11. obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary. Po Mszy św. odbędzie zbiórka do puszek – Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. Jutro, z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości pragniemy polecać Bożej Opatrzności losy naszej Ojczyzny i rodaków na całym świecie. Msze Święte w naszym kościele wg. porządku niedzielnego. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 12.00.

3. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.30, w niedzielę o 8.45 i 10.15, a w czasie nabożeństwa wieczornego w kolejne niedziele listopada odmawiamy różaniec za zmarłych. W kancelarii nadal możemy zamówić wypominki roczne, półroczne i jednorazowe.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary indywidualne oraz złożone na dzisiejszą tacę, które przeznaczymy na prace wykończeniowe przy domu parafialnym.

5. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby WSD w Radomiu.

6. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym m.in.: o pokoleniach Niepodległej, czyli ludziach, którym zawdzięczamy niepodległość i konkretny kształt naszej Ojczyzny, a także: o współczesnych męczennikach, czyli chrześcijanach cierpiących za wiarę w Chrystusa.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com