1. Trwa miesiąc naszej modlitewnej pamięci o wiernych zmarłych. Przypominamy o możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego za zmarłych, za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych do 8 listopada włącznie, przy spełnieniu zwyczajnych warunków odpustu.

2. Naszą modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy ofiarowali Panu Bogu w tygodniu po Mszy św. o godz. 17.30, w każdą niedzielę o 8.45 i 10.15 w wypominkach rocznych i półrocznych, a w czasie nabożeństwa wieczornego w kolejne niedziele listopada będziemy odmawiać różaniec za zmarłych. W kancelarii nadal możemy zamówić wypominki roczne, półroczne i jednorazowe.

3. Jutro w godz. od 14.00 do 16.00 będzie trwała adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Rodzinę Różańcową naszej parafii. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem o godz. 17.00 prosić będziemy o nowe i święte powołania do służby Bożej.

5. Za tydzień, ofiary, które złożymy na tacę przeznaczymy na prace wykończeniowe przy domu parafialnym. Już dziś składamy wszystkim serdeczne Bóg zapłać za pomoc w zakończeniu tej inwestycji.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się również zbiórka do puszek na akcję - Pomoc Kościołowi w potrzebie.

7. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: o świętych – nie tylko tych, którzy są już w niebie. Także o tym, jak zostać świętym już tu, na ziemi, a także: o świętych z misją specjalną, czyli po co nam święci patroni.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com