1. W kolejną niedzielę Wielkanocy usłyszeliśmy obietnicę posłania uczniom Ducha Świętego. Przygotujmy się na przyjęcie darów Ducha Świętego poprzez odprawienie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą rozpoczniemy w najbliższy piątek.

2. W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych mamach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca. 3. Jutro o godz. 17.30 Msza św. Apostolatu Maryjnego i spotkanie formacyjne.

4. W piątek, na zakończenie maryjnego majowego miesiąca, oddamy cześć Matce Bożej, obchodząc święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, a w pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi.

5. Wszystkie dzieci naszej parafii z okazji Dnia Dziecka zawierzymy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa podczas pierwszego nabożeństwa czerwcowego w sobotę o godz. 17.00. 5. Pielgrzymka Rodziny Różańcowej na Jasną Górę odbędzie się w najbliższą sobotę 1 czerwca. Wyjazd autokaru sprzed kościoła o godz. 5.30. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w kancelarii.

6. W katedrze radomskiej, 1 czerwca o godz. 11.00 będzie sprawowana Msza św. z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich bp. Henryka Tomasika i bp. Adama Odzimka.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca Msza św. Żywego Różańca o godz. 7.30 oraz zmiana tajemnic różańcowych.

8. Pragniemy poinformować naszych Parafian, że została nam przekazana decyzja o zamknięciu przejścia do kościoła przez plac Centrum Wolontariatu od strony ul. Niedziałkowskiego. Decyzję taką podjął Zarząd Stowarzyszenia Młodzieży Arka.

9. Czytajmy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym dzisiaj m.in.: w jaki sposób matki świętych przyczyniały się do świętości swych dzieci, a także o wyzwaniach, przed jakimi stoi obecnie polski Kościół mówi abp Wojciech Polak.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE

 

Majowe  godz. 17.30

Czerwcowe godz. 17.45

 

Październikowe godz. 17.15

 

I-czwartkowe (o powołania), I-piątkowe (do NSJ) godz. 17.45

 

Do Matki Bożej od Cudownego Medalika – w każdą sobotę godz. 17.45

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com