1. W dzisiejszą niedzielę Dobrego Pasterza przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Troskę o nowe powołania wyraźmy w tym tygodniu poprzez uczestnictwo w nabożeństwach majowych i osobistą modlitwę.

2. W czwartek, 16 maja, przypada święto kolejnego patrona Polski, świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Prośmy Boga, by ten święty Patron stał się dla nas orędownikiem w trudnym budowaniu ładu i jedności w naszej Ojczyźnie i we wspólnocie narodów.

3. W każdy czwartek, po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które pomogą nam zgłębić Słowo Boże z liturgii najbliższej niedzieli.

4. W przyszły poniedziałek, 20 maja na Mszy św. o godz. 17.30 młodzież naszej parafii otrzyma sakrament bierzmowania z rąk ks. Bp. Adama Odzimka. Spowiedź kandydatów do bierzmowania w najbliższą sobotę o godz. 11.00.

5. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym m.in.: o tajemnicach fatimskich. Czy wszystkie zawarte w nich zapowiedzi się spełniły? a także - rozmowa z ks. Wojciechem Węgrzyniakiem o tym, jakich księży potrzebuje współczesny Kościół.

6. W sobotę 1 czerwca, odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Rodziny Różańcowej na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału w tej pielgrzymce nie tylko członków Żywego Różańca ale wszystkich czcicieli MB Jasnogórskiej. Zapisy na pielgrzymkę prowadzone są w kancelarii.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com