1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty. Dziś w ramach nabożeństwa wieczornego modlić się będziemy Nieszporami.

2. W środę, 27 lutego o godz. 17.30 Msza św. w intencjach Apostolatu Maryjnego i spotkanie formacyjne.

3. 1-go marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek, o godz. 17.30 Msza św. ku czci Najświętszego Serca Jezusowego poprzedzona nabożeństwem wynagradzającym. Okazja do spowiedzi świętej będzie w tym tygodniu od godz. 17.00 do 17.30. Chorych z posługą duszpasterską odwiedzimy od godz. 7.30. W pierwszą sobotę oddamy cześć Niepokalanemu Sercu NMP.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 7.30 Msza św. Rodziny Różańcowej i zmiana tajemnic różańcowych.

6. Wykonana przedwczoraj wycinka drzew na placu przykościelnym, to kolejny etap przygotowania terenu pod parking dla uczestników uroczystości religijnych. Wycinka została przeprowadzona na podstawie pozwolenia wydanego przez Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Pozwolenie na wycinkę jest związane z zaleceniem wykonania nowych nasadzeń do końca maja 2020 roku. Nie będzie więc ubytku w zieleni, zmieni się tylko usytuowanie nowych drzew.

7. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: kościelny „savoir vivre”, czyli jak zachować się w kościele. Ponadto w Gościu: o tym dlaczego Kościół jest hierarchiczny.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com