1. Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do Szymona: „wypłyń na głębię” nie może być odczytane tylko jako znak apostolskiego powołania. Pan zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem wypłynęli na głębiny wiary. Oby udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpalił w nas ducha odważnego podążania za Jezusem. W ramach nabożeństwa wieczornego o 17.30 modlić się będziemy na różańcu.

2. Jutro, 11 lutego, przypada święto Matki Bożej z Lourdes, które łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych. W naszym kościele Msza Święta w int. chorych, starszych i samotnych będzie sprawowana o godz. 10.30. Po Mszy św. odbędzie się nabożeństwo Eucharystyczne z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem  na sposób Lourdzki. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, niepełnosprawnym, seniorom w dotarciu do naszej świątyni. Do wspólnej modlitwy zapraszamy również wszystkich, którzy opiekują się chorymi.

3. Serdecznie dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które przeznaczymy na prace przy domu parafialnym. Na dzień dzisiejszy jest już wykończone jedno mieszkanie wikariuszowskie. Sukcesywnie, w miarę posiadanych środków, będą kontynuowane prace wykończeniowe w pozostałych pomieszczeniach. Wszystkim, którzy swoimi ofiarami wspierają realizację tych planów, składamy serdeczne Bóg zapłać.

4. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: dlaczego Maryja płakała nad światem, czyli o orędziu Matki Bożej z Akita oraz nadprzyrodzonych wydarzeniach, które towarzyszyły objawieniom przez wiele lat.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com