1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów. Zapraszamy na modlitwę i uwielbienie przed Najświętszym Sakramentem dziś o godz. 17.30 oraz jutro w godz. od 14.00 do 16.00.

2. W pierwszy czwartek miesiąca, który wypada w tym tygodniu, podczas nabożeństwa o godz. 17.00 będziemy dziękować Jezusowi za dar Eucharystii i kapłaństwa oraz prosić o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, by wspólnie rozważać Słowo Boże z najbliższej niedzieli.

3. Za tydzień, na Mszy św. o godz. 12.00, dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństwa.

4. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczymy na prace wykończeniowe przy domu parafialnym. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wpłatami na konto parafialne wspierają inwestycje służące całej parafii. Informujemy, że wpłaty opatrzone tytułem „na cele kultu religijnego” można odpisać od podstawy opodatkowania. 

5. Polecamy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Bezpłatny dodatek – modlitwa rodziców za dzieci. Ponadto w Gościu: przebaczenie to nie zmiana naszego stanu emocjonalnego, ale decyzja. Jak przebaczyć i dlaczego to takie ważne?

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com