1. Dzisiejsza uroczystość patronalna parafii jest szansą by zyskać odpust zupełny, jeżeli będąc w stanie łaski uświęcającej przyjęliśmy Komunię św. oraz odmówimy modlitwę w intencjach Ojca świętego. Odpust możemy zyskać dla siebie lub w intencji zmarłych. Składamy serdeczne Bóg zapłać ks. Krzysztofowi Dukielskiemu za dzisiejszą obecność, modlitwę i kierowane do nas Słowo Boże.

2. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na specjalne nabożeństwo o godz. 17.30, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.

3. We wtorek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to tzw. święto nakazane, czyli obowiązuje nas uczestnictwo w świątecznej Eucharystii. Msze św. będą sprawowane już wg. nowego porządku: o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. O godz. 10.30 zapraszamy na Mszę św., która będzie sprawowana w int. p. Mieczysława Górnickiego naszego Organisty w dniu imienin.

4. Jak w każdy pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca, które przypadają w tym tygodniu, zapraszamy na Msze św. wotywne o godz. 17.30. Okolicznościowe nabożeństwa będą odprawione po Mszy św. Z racji wizyty duszpasterskiej do chorych z posługą duszpasterską udamy się w miesiącu lutym.

5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. O godz. 7.30 Msza św. Rodziny różańcowej oraz spotkanie opłatkowe. Poświęconą kredę i kadzidło będziemy mogli nabyć po każdej Mszy św. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na wyjazdy integracyjne ministrantów.

6. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. W osobie kapłana, przychodzi do naszej rodziny Chrystus ze swoim błogosławieństwem. Wspólna modlitwa, błogosławieństwo domu, ale też rozmowa z kapłanem niech staną się okazją do lepszego wzajemnego poznania i budowania parafialnej wspólnoty.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com