1. Od dziś do wtorku włącznie będą trwać w naszej parafii rekolekcje adwentowe, które przeprowadzi ks. Krzysztof Dukielski Diecezjalny Moderator Ruchu Światło-Życie. W ramach rekolekcji Msze św. będą sprawowane o godz. 6.30 (roraty), 9.30 i 18.00. Jutro na Mszę św. o godz. 9.30 zapraszamy wszystkich chorych naszej parafii, którzy będą mogli – dzięki pomocy najbliższych – przybyć na naukę rekolekcyjną i skorzystać z sakramentu pokuty. Młodzież, zwłaszcza ta przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, będzie miała swoje spotkanie we wtorek o godz. 17.00. We wtorek też od godz. 15.00 do 17.00, a w poniedziałek godzinę przed Mszą św. wieczorową będzie trwać adoracja Najśw. Sakramentu, by przez osobistą medytację utrwalić owoce rekolekcji. Szczegółowy program naszych adwentowych ćwiczeń wywieszony jest w gablocie ogłoszeń. Taca rekolekcyjna będzie zbierana na Mszach św. we wtorek. Pamiętajmy, że owocem dobrze przeżytych rekolekcji jest pojednanie się z Bogiem i bliźnimi i życie w łasce uświęcającej. Ze spowiedzi rekolekcyjnej będziemy mogli skorzystać już jutro, w godzinach: od 7.00 do 9.30 i od 15.30 do 18.00. Otwórzmy się na łaskę Bożego Miłosierdzia, bo dzięki niej Chrystus naprawdę może narodzić się w naszym sercu a przez to święta nie ograniczą się tylko do rozrywki i stołu. Dziś, o godz. 17.30 modląc się na Różańcu będziemy prosić o dar dobrej spowiedzi.

2. Trzeci tydzień Adwentu to czas szczególnej modlitwy o chrześcijańskie życie rodzin. Codziennie będziemy polecać Panu Bogu rodziny naszej parafii, aby rozwijało się w nich życie wiary.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy dzieciom z naszej parafii w postaci paczek świątecznych. Przygotowane paczki prosimy składać w kancelarii lub pod choinką najpóźniej do czwartku (20 grudnia). Odbiór paczek przez zainteresowane rodziny odbędzie się w piątek (21 grudnia) w godz. od 8.00 do 9.00 i od 16.00 do 17.00 w kancelarii.

4. Polecamy prasę katolicką oraz świece Caritas. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym m.in.: bezpłatny dodatek - płyta CD z najpiękniejszymi kolędami.

5. Paniom z Apostolatu Maryjnego składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze rozprowadzanie opłatków, które możemy nabyć przy wyjściu z kościoła. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na prace wykończeniowe przy domu parafialnym.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com