1. Dzisiaj w naszym mieście rozpoczyna się Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, który będzie przeżywany pod hasłem Cultura Porta Fidei. Składają się na niego m.in. inscenizacje teatralne, projekcje filmowe, koncerty muzyczne, spotkania z twórcami kultury. Szczegółowy program Tygodnia Kultury znajduje się w gablocie ogłoszeń.

2. Jutro od godz. 14.00 do 16.00 będzie trwała adoracja i czuwanie przed Najśw. Sakramentem. Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę.

3. Jak w każdy czwartek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

4. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.

5. Również w przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.30 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce.

6. Pamiętajmy, że przez różaniec możemy wyprosić wiele łask zarówno dla nas, jak i dla naszych bliskich. W naszych kościele nabożeństwa różańcowe są odprawiane codziennie o godz. 17.30.

7. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym zachęcamy do modlitwy za naszych bliskich zmarłych w modlitwie wypominkowej. W kancelarii parafialnej przyjmujemy wypominki jednorazowe, które wypisujemy czytelnie na kartkach, zaś półroczne i roczne będziemy podawać do księgi wypominkowej w kancelarii.

8. Za tydzień, ofiary, które złożymy na tacę przeznaczymy na prace wykończeniowe przy domu parafialnym. Za wszelkie wsparcie już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Bezpłatny dodatek - płyta DVD z filmem "Sprawa Chrystusa". To prawdziwa historia o człowieku, który nie potrafił uwierzyć, że Jezus naprawdę istniał i zbawił człowieka. Historia dziennikarza, laureata Nagrody Pulitzera, który zmierzył się z największą tajemnicą chrześcijaństwa i własnym rozumem.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com