1. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Otwórzmy się na Jego obecność w Najświętszym Sakramencie włączając się w adorację dziś o godz. 17.30 oraz jutro w godz. od 14.00 do 16.00.

2. W czwartek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego. Na spotkaniu rozważane jest Słowo Boże z najbliższej niedzieli.

3. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Mamy więc szczególną okazję do pogłębienia postawy wrażliwości i czynnego działania wobec cierpiących, chorych i osamotnionych. Zachęcamy rodziny, aby pomogły chorym i starszym krewnym w dotarciu do świątyni na świąteczną Eucharystię.

4. Wczoraj rozpoczęły się prace porządkowe na działce przylegającej do placu kościelnego. Rozbiórka budynku oraz wycinka drzew została przeprowadzona na podstawie wymaganych zezwoleń. Jest to kolejny krok na drodze całościowego zagospodarowania placu wokół kościoła. Projekt zakłada m.in. przygotowanie miejsc parkingowych dla uczestników uroczystości ślubnych i pogrzebowych. Taca z drugiej niedzieli tego jak i następnych miesięcy będzie sukcesywnie przeznaczana na ten cel. Równolegle trwają prace przy budowie domu parafialnego. Na dzień dzisiejszy jest wykonany budynek w stanie surowym z więźbą dachową. Układanie poszycia dachowego z dachówki ceramicznej rozpocznie się 19 lutego, a montaż okien na początku marca. Po zakończeniu tych prac rozpocznie się montaż instalacji wewnętrznych, a w dalszej kolejności prace wykończeniowe. Można powiedzieć, że za nami dopiero ¼ wszystkich prac do wykonania. Całość tego przedsięwzięcia oddajemy Bożej opiece i Waszemu, Kochani życzliwemu wsparciu. Za każdą, nawet najdrobniejszą ofiarę na realizację tych planów, składamy serdeczne Bóg zapłać.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com