1. Małżeństwa pragnące zacieśniać więź miłości z Bogiem i w swojej rodzinie zapraszamy na spotkanie Kręgu Domowego Kościoła, które odbędzie się dziś po Mszy św. wieczorowej w sali parafialnej. W ramach nabożeństwa wieczornego o 17.30 modlić się będziemy Nieszporami.

2. W pierwszy czwartek miesiąca dziękujemy Panu Jezusowi za dar Eucharystii i kapłaństwa. Podczas nabożeństwa o godz. 17.30 będziemy prosić o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

3. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. W związku ze świętem MB Gromnicznej, które wypada w piątek, chorych z posługą duszpasterską odwiedzimy w sobotę, 3 lutego, od godz. 7.00. Adresy chorych prosimy zgłaszać w kancelarii.

4. Dnia 2 lutego będziemy świętować Ofiarowanie Pańskie, dawnej nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej pobłogosławimy świece, których blask ma wskazywać na Pana Jezusa – światłość na oświecenie pogan.

5. Tego samego dnia z ustanowienia św. Jana Pawła II obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Panu Bogu za powołania do życia zakonnego w Kościele, za siostry i braci zakonnych i inne osoby konsekrowane, które dzisiaj odnawiają swoje śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa złożone Panu Bogu we wspólnocie Kościoła. Składane w to święto ofiary zostaną przeznaczone na wsparcie kontemplacyjnych wspólnot zakonnych w naszej Ojczyźnie.

6. W pierwszą sobotę miesiąca gromadzimy się wokół Niepokalanego Serca Maryi na Mszy Świętej i nabożeństwie o godz. 17.30.

7. Członków Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 7.00, po której nastąpi zmiana tajemnic różańcowych.

8. Za tydzień, na Mszy św. o godz. 11.30, dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństwa.

9. Czytajmy prasę katolicką. W Gościu Niedzielnym dzisiaj m.in.: Mistyka jest dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych. Ponadto w Gościu: skąd ostatecznie wiemy, co jest dobre, a co złe, co sprawiedliwe, a co niesprawiedliwe?

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com