1. Trwamy w oktawie uroczystości Narodzenia Pańskiego. „Wczoraj święciliśmy Narodziny ziemskie wiecznego Króla, a dziś obchodzimy chwalebną mękę [Jego] żołnierza” – Świętego Szczepana, pierwszego męczennika. Niech radość z przyjścia na świat Zbawiciela towarzyszy nam nieustannie, zwłaszcza przez dni oktawy, która potrwa do 1 stycznia, czyli do Nowego Roku. Zapraszamy każdego dnia na spotkanie z Panem Jezusem w Eucharystii.

2. Ofiary złożone dzisiaj na tacę, za które składamy serdeczne podziękowania, są przeznaczone na utrzymanie KUL.

3. Zgodnie z zapowiedzią od najbliższego czwartku rozpoczynamy w naszej parafii duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Przez tę posługę pragniemy zanieść do Waszych domów dar modlitwy i Bożego błogosławieństwa. Jest to również okazja do spotkania całej rodziny z duszpasterzem. Składane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Na czas kolędy kancelaria parafialna czynna będzie tylko rano od godz. 8.00 do 9.00 oraz po Mszy wieczornej. Program wizyty na najbliższe dni przedstawia się następująco:

4. Raz jeszcze pragniemy życzyć wszystkim naszym Parafianom i ich gościom głębokiego przeżycia tego czasu świętowania Bożego Narodzenia.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com