1. „Słowo Ciałem się stało i zamieszkało między nami”. Zechciejmy w tych dniach docierać do źródła radości Bożego przyjścia, do samej Tajemnicy Wcielenia. Przeżywajmy te święta w gronie rodzinnym, pochyleni nad Dobrą Nowiną zwiastującą pokój i miłość.

2. Jutro drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Taca tradycyjnie tego dnia jest przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3. W przyszłą niedzielę, 31 grudnia, przypada święto Świętej Rodziny - odpust w naszej parafii. Uroczystość patronalna parafii jest szansą by zyskać odpust zupełny, jeżeli będziemy w stanie łaski uświęcającej, przyjmiemy Komunię św. oraz odmówimy modlitwę w intencjach Ojca świętego. Odpust możemy zyskać dla siebie lub w intencji zmarłych. Kazania odpustowe będzie głosił ks. dr Jacek Kucharski Diecezjalny Moderator Dzieła Biblijnego. Suma odpustowa będzie sprawowana o godz. 13.00.

4. Program wizyty duszpasterskiej, którą rozpoczniemy od czwartku (28 grudnia) wywieszony jest w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. W kolędzie będą nam pomagać ks. Andrzej Gozdór a także ks. Marcin Rogala.

5. W błogosławiony czas Bożego Narodzenia proszę przyjąć najlepsze życzenia. Życzę z całego serca Drogim Parafianom i wszystkim Gościom Bożej radości, miłości i pokoju płynących od Bożej Dzieciny. Co roku na nowo budzi się w naszych sercach prawdziwa radość: Bóg stał się człowiekiem, aby człowiek mógł zbliżyć się do Boga. Niech i dzisiaj prawdziwa Boża radość przepełni nasze serca. Niech rozlewa się na innych: w naszych rodzinach, w sąsiedztwie, parafii, w naszej Ojczyźnie. Z całego serca życzymy wszystkim bożonarodzeniowej radości wraz z błogosławieństwem Dzieciątka Jezus.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com