1. W ramach nabożeństwa wieczornego o godz. 17.30 modlić się będziemy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

2. We wtorek, 14 lutego, przypada święto Cyryla i Metodego, braci żyjących w IX wieku, którzy wprowadzili do liturgii język słowiański. Obaj święci są uważani za apostołów Słowian. W 1980 roku Ojciec Święty Jan Paweł II ogłosił ich współpatronami Europy, podnosząc tym samym wspomnienie do rangi święta.

3. Święto Cyryla i Metodego jest Dniem Modlitwy za Narody Słowiańskie. Pamiętajmy, że Kościół jest jeden, choć od wieków gromadzi rozmaite narody, tradycje i obrządki. Jako chrześcijanie, jesteśmy budowniczymi jedności, choćby poprzez codziennie kierowaną do Boga prośbę o pokój na świecie, ład moralny, o zgodę między narodami i swobodę głoszenia Chrystusowej Ewangelii.

4. Zapraszamy na czwartkowe spotkania Kręgu Biblijnego, które pomogą nam lepiej zrozumieć ewangelię najbliższej niedzieli i żyć Słowem Bożym na co dzień.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przez najbliższe dwa lata będziemy przeznaczać na spłatę kredytu bankowego zaciągniętego na remont elewacji budynku parafialnego.

6. Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym zimowe ferie życzymy dobrego odpoczynku oraz nabrania nowych sił fizycznych i duchowych do dalszej nauki i pracy nad sobą.

7. W kancelarii jest do nabycia prasa katolicka. W dodatku radomskim Gościa Niedzielnego przeczytamy m.in. o zapowiedzi wielkiej modlitwy przed Najśw. Sakramentem, która rozpocznie się 25 marca br. rozpoczynając obchody Jubileuszu 25-lecia istnienia diecezji radomskiej.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com