1. Dzisiaj w ramach nabożeństwa wieczornego o godz. 17.30 modlić się będziemy Nieszporami.

2. We wtorek, 27 września, o godz. 18.00 Msza św. Apostolatu Maryjnego i spotkanie formacyjne.

3. W czwartek, 29 września, celebrujemy święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, a 2 października, wspominamy świętych Aniołów Stróżów. Anioły są namacalnym przejawem obecności Boga w świecie, Jego głosem. Dlatego korzystajmy z ich pośrednictwa, prośmy o pomoc, zwłaszcza w trudnych sprawach, kiedy zaczyna brakować nadziei.

4. W sobotę rozpocznie się miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Nie zapominajmy o tej prostej, ale jakże skutecznej modlitwie. Gorąco zachęcamy wszystkich, nie tylko dorosłych ale również dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30. W związku z tym, że 1 października przypada pierwsza sobota miesiąca Msza św. popołudniowa będzie tylko o g. 18.00.

5. Również w sobotę, 1 października, odbędzie się IX Pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole. Wyjazd na pielgrzymkę nastąpi o godz. 8.00 sprzed naszego kościoła. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w kancelarii.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 7.00 Msza św. członków Żywego Różańca, a na Mszy św. o godz. 11.30 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce.

7. W Gościu Niedzielnym dzisiaj m.in.: DVD z najgłośniejszym filmem religijnym ostatnich lat: Bóg nie umarł. Czy umiemy przekonująco bronić naszej wiary? Filmowa opowieść podpowiada, jak rozmawiać z niewierzącymi, a jednocześnie pokazuje, że Bóg jest cały czas z nami.

8. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy swoim śpiewem chcą chwalić Pana Boga, do włączenia się w szeregi naszego parafialnego chóru. Najbliższa próba chóru odbędzie się w przyszły poniedziałek (3 października) o godz. 18.30.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com