1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w naszej Ojczyźnie Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ogarniamy modlitwą dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracujących w różnego rodzaju mediach, by stawali się przekazicielami prawdy i trwałych, nieprzemijających wartości. W ramach nabożeństwa wieczornego będziemy modlić się na Różańcu.

2. Jutro o godz. 18.30 odbędzie się pierwsze spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich uczniów trzecich klas gimnazjalnych, którzy należą do naszej parafii.

3. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, które dają możliwość systematycznej i pogłębionej lektury tekstów biblijnych z liturgii niedzielnej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 18.30.

4. W sobotę, 24 września, przypada 6 rocznica śmierci ks. prał. Stanisława Wrocławskiego. O godz. 18.00 będzie sprawowana Msza św. za spokój jego duszy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W przyszłą niedzielę, 25 września, po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas trzecich dotyczące przygotowania do uroczystości I Komunii św.

6. Ponownie zachęcamy chłopców do wstąpienia w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Spotkania ministrantów starszych odbywają się w piątki o godz. 19.00, a młodszych (ze szkoły podstawowej) w soboty o godz. 10.00. Dziewczęta zapraszamy na spotkania Scholi, które odbywają się w każdą sobotę o godz. 11.00.

7. W sobotę, 1 października odbędzie się diecezjalna pielgrzymka KŻR do Sanktuarium MB Różańcowej w Wysokim Kole. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce i tym samym do uczczenia Królowej Różańca Świętego. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii.

8. Czytajmy prasę katolicką. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym: Czy Polacy mieszkający w Anglii mają się czego obawiać? Reportaż z Harlow, gdzie niedawno zamordowano naszego rodaka. Za tydzień do Gościa Niedzielnego będzie dołączony głośny film pt. Bóg nie umarł.

9. Dziś po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.30

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com