Duszpasterstwo Akademickie i parafia św. Jadwigi Królowej.
Spotkania są pogłębioną formą kursu przedmałżeńskiego w formie warsztatowej oraz spotkań z małżeństwami i konferencji tematycznych. Uzyskanie zaświadczenia o ukończeniu kursu wymaga uczestniczenia we wszystkich spotkania

Rok akademicki 2016/2017

  1. Spotkania cykliczne odbywające się w 2 czwartek miesiąca o godz. 19.30.

Spotkania są pogłębioną formą kursu przedmałżeńskiego w formie warsztatowej oraz spotkań z małżeństwami i konferencji tematycznych. Uzyskanie zaświadczenia o ukończeniu kursu wymaga uczestniczenia we wszystkich spotkaniach.

  1. Kurs weekendowy (Spotkania dla narzeczonych)

Spotkanie weekendowe to forma trzydniowego intensywnego kursu przedmałżeńskiego, to propozycja dla tych którzy nie chcą iść do ślubu „z marszu”. Małżeństwa oraz księża dzielą się swoim doświadczeniem i przemyśleniami, aby młodym ludziom pomóc zobaczyć w sakramentalnym małżeństwie powołanie do sensownego i odpowiedzialnego życia na Ziemi wobec Boga i z Bogiem. Kurs obejmuje 16 tematów dotyczących wzajemnego poznania, małżeńskiej komunikacji, teologii małżeństwa, nowoczesnych naturalnych metod planowania rodziny, liturgii sakramentu małżeństwa). Po wprowadzeniu małżeństwa i księdza narzeczeni kontynuują temat w parze posługując się przygotowanymi materiałami. Nic nie mówią publicznie. Wartość przeżycia takiego kursu i jego owoce w przyszłości zależą od tego, na ile uczestnicy zaangażują się w tę pracę. Taki trud naprawdę opłaca się.

Spotkania odbywać się będą w ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2 w Radomiu (os. Akademickie) w następujących terminach:

I 4-6.11.2016

II 10-12.03.2017

III 22-23.04.2017

IV 23-25.06.2017

Kurs weekendowe prowadzone będą według następującego harmonogramu czasowego:

Piątek – 18.00 – 21.00; Sobota – 9.00 – 18.00; Niedziela – 9.00 -15.00

Ze względu na sposób prowadzenia spotkań konieczna jest obecność obojga narzeczonych. Kurs stanowi integralną całość dlatego wymagane jest uczestnictwo we wszystkich spotkaniach. W przypadku braku obecności na części kursu, uczestnicy nie otrzymają zaświadczenia o jego ukończeniu.

Opłata za uczestnictwo w kursie 50zł od osoby, (zaliczka w czasie zapisów 25 zł)

Zapisy prowadzone:

-W są kancelarii parafii św. Jadwigi w Radomiu (ul. Rapackiego 6), wtorek, środa, czwartek (godz. 17.00-18.00).

-Po otrzymaniu informacji pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlemy formularz zgłoszeniowy i numer konto bankowego

Zapisy prowadzone do wyczerpania wolnych miejsc

Ks. Marek Adamczyk

Polecamy strony:

http://adonai.pl/

http://psnnpr.com/

http://npr.pl

http://www.malzenstwo.pl

http://www.spotkaniamalzenskie.pl/

http://rodzina.opoka.org.pl

http://www.pustyniawmiescie.pl

NABOŻEŃSTWA OKRESOWE godz. 17.00

majowe,
czerwcowe,
październikowe,
I-czwartkowe (o powołania),
I-piątkowe (do NSJ),
I-sobotnie (do Niepokolanego Serca NMP),
do Matki Bożej od Cudownego Medalika - w każdą sobotę.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com