INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH od 19/10/2021 r. do 19/11/2021 r.

Wtorek 19 października 2021 

św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues - kapłanów oraz Towarzyszy; św. Pawła od Krzyża, kapłana; bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika; św. Piotra z Alkantary, kapłana

7:00

+ Monikę Romańską

7:00

+ Małgorzatę Parlicką od Janusza Grabiasza z rodziną

15:00

Inauguracja Uniwersytetu III wieku - Msza święta

18:00

+ Krystynę, Zygmunta Jastrzębskich; Helenę, Włądysława Koczałek

18:00

O zdrowie dla Mieczysława Górnickiego (organisty)

Środa 20 października 2021 

Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

7:00

+ Ewę Łepecką-Domagała

7:00

Dziękczynnej z prośba o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świetego i opiekę Matki Bożej dla Jakubka i rodziny Rut

10:00

POGRZEB: + Danuta Jagiełło vel Zaraś

18:00

+ Jadwigę, Leonarda Siudzińskich, Nikodema Bieleckiego

Czwartek 21 października 2021 

Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa; św. Urszuli, dziewicy i męczennicy; św. Kaspra del Bufalo, kapłana

7:00

+ Stanisławę Hajtowicz

18:00

+ Ireneusza Hernika

18:00

O uwolnienie od uzależnienia dla Emila i o łaski dla rodziny

Piątek 22 października 2021 

Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża; św. Donata, biskupa; bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana; św. Salome, uczennicy Pańskiej

7:00

+ Stefana Lenarda

18:00

+ Stefana, Kazimierę, Zdzisława, Teresę, Cezarego Dębowskich, Irenę Starożytnik

18:00

+ Zofię, Antoniego, Tadeusza Sygockich, Irenę, Tadeusza Rut, dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 23 października 2021 

św. Jana Kapistrana, kapłana; św. Józefa Bilczewskiego, biskupa; św. Seweryna Boecjusza

7:00

+ Małgorzatę Parlicką

18:00

+ Ireneusza Hernika

18:00

+ Ewę Łepecką-Domagała

Niedziela 24 października 2021 XXX Niedziela Zwykła

św. Antoniego Marii Claret, biskupa; bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana; bł. Kontarda Ferrini; bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy; św. Alojzego Guanella, kapłana

7:30

+ Krzysztofa Mareckiego

9:00

+ Leszka i Stanisławę Żak, ++ Żaków, Mareckich, Gospodarczyków

10:30

W intencji Parafian

10:30

Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Macieja Kolasy w 18 rocznicę urodzin

12:00

O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Grzegorza Król w 25 rocznicę małżeństwa

12:00

O zdrowie dla Mieczysława Górnickiego (organisty)

18:00

+ Marię, Franciszka Wiśniewskich, Halinę Węgorzewską, Adama, Jacka Osińskich

Poniedziałek 25 października 2021 

św. męczenników Chryzanta i Darii; św. Bernarda Calvo, biskupa

7:00

+ Mateusza Jaroszewskiego w 7 rocznicę śmierci

7:00

+ Ireneusza Hernika

18:00

+ Tadeusza Kowalczyka w rocznicę śmierci

Wtorek 26 października 2021 

św. męczenników Lucjana i Marcjana; bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana; bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy; św. Fulcjusza z Pawii, biskupa; św. Dymitra z Salonik, męczennika

7:00

+ Małgorzatę Parlicką

7:00

+ Danutę Łagowską od męża

18:00

+ Monikę Romańską

Środa 27 października 2021 

św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny; św. Frumencjusza, biskupa

7:00

+ Mariannę w 16 rocznicę śmierci, Jana Wojtysiak, Stanisława Rdzanka

7:00

+ Annę Nahotko, Reginę Kuncewicz, Marię, Krzysztofa Dygałów, Kazimierę Węgłowską

18:00

W intencjach Apostolatu Maryjnego i wszystkich jego członków

Czwartek 28 października 2021 

święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7:00

+ Tadeusza Bonieckiego

18:00

+ Wiesławę i Tadeusza Kowalczyków

18:00

+ Krystynę i Bogdana Wieruszewskich

Piątek 29 października 2021 

św. Felicjana, męczennika; bł. Michała Rua, kapłana

7:00

+ Małgorzatę Parlicką

18:00

+ Tadeusza Stusa

18:00

+ Marię, Jacka Szcześniaków

Sobota 30 października 2021 

bł. Benwenuty Bojani; bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika

7:00

+ Ireneusza Hernika

18:00

+ Franciszka, Stanisławę Arkabuzów w rocznicę śmierci

18:00

+ Bronisławę, Stanisława Szymańskich, ++ Szymańskich

Niedziela 31 października 2021 XXXI Niedziela Zwykła

św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika; bł. Anioła z Acri, kapłana; św. Wolfganga, biskupa

7:30

+ Jarosława Posuniaka w 1 rocznicę śmierci

9:00

+ Zofię Pośnik

10:30

W intencji Parafian

10:30

+ Kazimierza Stępniewskiego ++ Stępniewskich

12:00

+ Bronisława Głogowskiego w 35 rocznicę śmeirci

12:00

+ Zbigniewa Woźniczka

18:00

+Teofilę, Józefa Dominiczaków

Poniedziałek 1 listopada 2021 

Uroczystość Wszystkich Świętych

7:30

+ Mariannę, Stefana Szkodów. ++ Szkodów, Jaworskich

9:00

+ Albinę Kiljan w 22 rocznicę śmierci

10:30

W intencji Parafian

10:30

+ Franciszka, Danutę Czechów

12:00

+ Helenę, Stefana Tomczyńskich

12:00

+ Stefana Bożenckiego i Janinę Piotrowską

18:00

+ Henryka Kaletę

Wtorek 2 listopada 2021 

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; św. Malachiasza, biskupa

7:30

++ Brudnickich, Hajtowiczów

9:00

+ Agnieszkę Szatan, Genowefę Szyman

18:00

+ Zbigniewa Żuchowskicego, ++ Stawowskich, Chmielewskich, Żuchowskich

Środa 3 listopada 2021 

św. Huberta, biskupa; bł. Ruperta Mayera, kapłana; św. Marcina de Porres, zakonnika

7:00

+ Mariannę, Mieczysława Skoczków, Szczepana, Edwarda, Andrzeja Gniadek, Ewę Kubasiewicz, Ks. Henryka Krzoska

7:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

+ Marię, Józefa Puchłów, Helenę, Antoniego Śledź

Czwartek 4 listopada 2021 

Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

7:00

+ Janinę Boryń

18:00

O powołania do Zgromadzenia Córek Maryi Niepokalanej i o powołania kapłańskie i zakonne

18:00

+ Stanisława Adamiec i zmarłych rodziców

Piątek 5 listopada 2021 

św. Geralda, biskupa; św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela; bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

7:00

+ Sławomira Bachanka, ++ Bachanków

18:00

+ Stanisława Jankowskiego w 30 rocznicę śmierci

18:00

+ Stanisława Pękalę

Sobota 6 listopada 2021 

bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy; św. Kalinika, męczennika; bł. Krystyny; bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy; św. Leonarda z Limoges, pustelnika

7:00

W intencji Bogu wiadomej

18:00

Za zmarłych z Kół Żywego Różańca w bieżacym roku: + Salomeję Maroszek, Marię Pawlak, Eugeniusza Hajtowicza, Stanisławę Hajtowicz

18:00

+ Tadeusza, Józefa Daszyńskich

Niedziela 7 listopada 2021 XXXII Niedziela Zwykła

św. Willibrorda, biskupa; bł. Łucji a Septifonte, dziewicy; bł. Heleny Enselmini, dziewicy; bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana; św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda; św. Engelberta, biskupa i męczennika

7:30

W intencji mieszkańców Radomia

9:00

+ Halinę, Wacława, Andrzeja, Zbigniewa Niżników

10:30

W intencji Parafian

10:30

+ Aleksandrę, Piotra Paulinę, Waldemara, Sławomira, Edwarda, Jana, Mariana Kucharczyków

12:00

Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny Olejarczyków i Kotlimowskich

12:00

+ Agnieszkę Słomską

18:00

+ Zygmunta Murdza w 14 rocz. śmierci

Poniedziałek 8 listopada 2021 

bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy; bł. Jana Duns Szkota, kapłana; św. Godfryda z Amiens, biskupa; św. Adeodata I, papieża; św. Czterech Koronowanych, męczenników

7:00

+ Małgorzatę Parlicką

7:00

+ Danutę Łagowską

18:00

+ Zofię Wieczorek

Wtorek 9 listopada 2021 

święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; bł. Joanny z Signy

7:00

+ Mariannę Mordka, Wacława Wlazło

7:00

+ Helenę Zabieglik

18:00

+ Alinę Iwanicką od rodziny Jączków z Hrubieszowa i Kernów z Kraśnika

Środa 10 listopada 2021 

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Andrzeja Avellino, kapłana

7:00

+ Barbarę Maślankę

7:00

+ Ewę Kiełbasa od przyjaciół

18:00

Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Michała Popiela z okazji 40 rocznicy urodzin

Czwartek 11 listopada 2021 

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; Św. Niepodległości; św. Jana Jałmużnika, biskupa; bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy; św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

7:30

+ Natalię i Marcina Skowron

9:00

+ Helenę Staszewską

10:30

+ Grażynę Dubińską, Mieczysława, Stanisławę Dubińskich, Józefa, Janinę Kurowskich

10:30

Za Alicję Przyłucką w 85 rocznicę urodzin dziękczynno - błagalna i o błogosławieństwo dla rodzin córki Małgorzaty, syna Jacka i wnuka Aleksandra

18:00

+ Władysława Nowakowskiego w 1 rocznicę śmierci

Piątek 12 listopada 2021 

Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika; św. Teodora Studyta, opata

7:00

+ Małgorzatę Parlicką

18:00

+ Renatę Różycką, Jerzego Redestowicza, Agnieszkę Słomską; Teresę i Tadeusza Rozenau

18:00

Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny Jankowskich i Kołodziejskich

Sobota 13 listopada 2021 

św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich; św. Mikołaja I Wielki, papieża; bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

7:00

+ Danutę Łagowską

18:00

+ Jana Krzesimowskiego

18:00

+ Małgorzatę Strzelak w 2 rocznicę śmierci

Niedziela 14 listopada 2021 XXXIII Niedziela Zwykła

bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy; św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa; św. Mikołaja Tavelić, męczennika; św. Józefa Pignatelli, kapłana; bł. Jana Liccio, kapłana

7:30

+ Wiktorię Mindewicz

9:00

+ Barbarę, Kazimierę, Józefa Jaśkiewicz, Zofię, Mikołaja Kwiatkowskich

10:30

W intencji Parafian

10:30

Za zmarłych pracowników Szpitala Psychiatrycznego w Krychnowicach - do potwierdzenia

12:00

+ Ewę Bilską

12:00

O Boże błogosławieństwo dla Macieja Felisa w 25 rocznicę urodzin

18:00

+ Mariusza Marchewa, Tadeusza Grzegorczyka, Eugeniusza Olczaka, Czesława Pioruna

Poniedziałek 15 listopada 2021 

św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Leopolda III; św. Dydaka z Alcali, zakonnika; bł. Magdaleny Morano, dziewicy

7:00

+ Helenę Zabieglik

7:00

+ Barbarę Maślankę

18:00

+ Ireneusza Hernika

Wtorek 16 listopada 2021 

św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy, dziewicy; Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła; Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy; św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

7:00

+ Henrykę, Jana Majów

7:00

+ Danutę Łagowską

18:00

+ Janinę, Tadeusza Pelc

Środa 17 listopada 2021 

Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa; św. Grzegorza z Tours, biskupa

7:00

+ Zdzisława Ligowskiego

7:00

Dziękczynnej z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla Marzeny Marciniak

18:00

+ Marię Mąkosa

Czwartek 18 listopada 2021 

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; św. Odo z Cluny, opata

7:00

+ Ewę Kiełbasa od przyjaciół

18:00

+ Różę, Władysława Licheniaków, Janusza Malczewskiego

18:00

+ Jolantę Pyszczek

Piątek 19 listopada 2021 

Wspomnienie św. Salomei, dziewicy; św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

7:00

+ Danutę Łagowską

18:00

+ Kazimierza Kwaśniewskiego w 9 rocznicę śmierci

18:00

+ Adama Deca w 3 rocznicę śmierci, ++ Deców i Cieciorów